Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Dersleri Nelerdir?

Kategori: Eğitim ve Kariyer | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.433 kere okundu.

Açık öğretim üzerinde yeni açılan 10 bölümden biri olan Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü günümüzde çokça tercih edilen bölümlerden olmuştur. Ön lisans olarak bitirdiğim, MYO yıllarımda bende Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü okumuş ve bitirmiştim. O yüzden bu bölümü tercih edeceklere tavsiye ediyorum.

Bölümün dersleri çok zorlayıcı dersler değil. Dersin kitabına ufaktan göz gezdiren biri geçer not alacaktır mutlaka. Vereceğim ders listesi Açık öğretim için fakat örgün okuyan biri de yaklaşık olarak aynı dersleri okuyacak.

1-AOF-Halkla-İliskiler-ve-Reklamcilik-Programinda-Hangi-Dersler-Okutuluyor 2-AOF-Halkla-İliskiler-ve-Reklamcilik-Programina-Kimler-Kayit-Yaptirabilir 3-AOF-Halkla-İliskiler-ve-Reklamcilik-Programinin-Amaclari-Nelerdir 4-AOF-halkla-iliskiler-ve-reklamcilik-bolumu-dersleri-nelerdir 5-Halkla-iliskiler-ve-tanitim-bolumu-dersleri-onlisans-acikogretim 6-Acikogretim-Halkla-İliskiler 7-Acikogretim-Reklamcilik-Bolumu 8-Acikogretim-Reklamcilik-Bolumu-Sinavlari-Nasil-Degerlendiriliyor

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Dersleri Nelerdir?” için bir cevap

  1. nedir dedi ki:

    Güzel ve zevkli bir bölümdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir