Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

En Çok Tercih Edilen Sevgili Gömlek Kombinleri

Kategori: Moda | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 3.153 kere okundu.

Sevgiliniz ile el ele gezmek size yetmiyorsa onun görüntü olarak da sizinle olduğunu belirtmek için bir örnek kıyafetleri tercih edebilirsiniz. 2015-2016 sevgili gömlek modelleri gene olarak her yıl olduğu gibi bu yılda etkin şekilde tercih nedeni oluyor. Bu özel modellerden sizler de alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

1

Sevgili Gömlek Modelleri

Sevgiliniz ile günlük bir şekilde görüştüğünüz zamanlarda giyebileceğiniz bu kareli modeller, özellikle yeni sezon trendler için gayet uygun. Farklı bir görünüm elde edebilmek için 2015-2016 sevgili gömlek modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek amacı ile diğer modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

2Sevgili Kot Gömlek Modelleri

Spor ve dinamik giyinmeyi seven çiftler için harika ve özel çözümler üreten modacılar, 2015-2016 sevgili kot gömlek modelleri göz alıcı yapıları ve alabildiğine spor halleri ile beğeniniz kazanacaklar. Bu özel modeller her zaman tercih edebileceğiniz hoş ve alımlı özel tasarımlardan.

3

Sevgili Gölek Kombinleri

2016 yılına damgasını vuran puantiye modası gömleklerde de gözlenmekte. Özellikle 2016 sevgili gömlek kombinleri yapmak istediğinizde kot ve spor kıyafetlerinizde çok uygun şekilde duracak olan bu modelleri tercih edebilirsiniz.

4

Sevgili Kış Gömlek Modelleri

Önümüz kış olsa da her zaman sevgiliniz ile birlikte olacaksınız. Bu yüzden 2016 sevgili kış gömlek modelleri sizinde merak ettiğiniz bir konu ise hemen üst resimden paha biçmeye başlayın. Özel tasarımları ile oldukça sıcak ve samimi olacak olan bu gömlekleri her zaman tercih edebilirsiniz.

5

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“En Çok Tercih Edilen Sevgili Gömlek Kombinleri” için 7 cevap

 1. barbi oyunu dedi ki:

  süpermiş ya hemen sevgilime almak istiyorum ama pahalıdr demi bunlar canlar

 2. Diyarbakır Haber dedi ki:

  Nokta puanlı gömlekler sohbahar’ın trendleri arasında yer aldı, beğenerek aldıgım ve yine beğenerek kullandıgım modeller, ayrıca gökmavi parçalı model de yine tarz duruşu sergiliyor

 3. Diyarbakır Spor dedi ki:

  Çift olarak stil grupları ülkemizde henüz rağbet seviyesine ulaşmadı ama eş giyimleri hem göz alıcı bir stile bürünüyor hemde insanlar tarafından ilgi odağı oluyor

 4. Sevgi fm dedi ki:

  Açık mavili gömlek güzel olmuş tabi onu giyerken kız arkadaşının ten regide çok önemli.

 5. Yöresel Ürünler dedi ki:

  Bence erkekle kadın arasında fark olmalı. Erkek aynı kılıktaysa kadında aynı kılıktaysa ne anlamı kaldı?

 6. Mert dedi ki:

  Hepsi mükemmel ama bu asyalı kızlar çok daha tatlı 🙂

 7. sahibinden dedi ki:

  gerçekten bayıldım dikkat çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir