Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

South Park 19. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.747 kere okundu.

South Park, en çok rağbet gören çizgi dizilerden biri olarak biliniyor. Eğlenceli bir animasyon serisi olan South Park, taşıdığı toplumsal mesajlarla da dikkat çeken bir yapım. Yayınlanmaya başladığı 1997yılından itibaren milyonları ekrana kilitledi ve dünyanın dört bir yanında büyük bir rağbet gördü. 25 dakikalık bölümlere sahip olan bu dizi izleyicileri kahkaha tufanına tutuyor. Dizinin 18.sezondan sonra sona ereceği söyleniyordu ancak yapımcılardan gelen haberler bunun tam tersi yönünde. South Park’ın yapımcı ekibi diziyi en az 2-3 sezon daha devam ettirmeyi planlıyor. 21 veya 22.sezonda dizinin yayından kalkma ihtimâli de mevcut.

South Park, 10 Aralık 2014 tarihinde #HappyHolograms bölümüyle 18.sezonu sonlandırdı. Başlarda yapımcılardan net bir açıklama gelmemesi dizinin bittiğine dair yorumların yapılmasına sebep oldu. Ancak daha sonra South Park’ın Mart – Nisan 2015 aylarında yayınlanacağı söylendi ve 19. sezon belirlenen tarihlerde yayınlandı. Bununla birlikte dizinin 20. sezon için onay aldığı da biliniyor. Amerikan toplumunu hicvetmesiyle bilinen bu yapım reyting oranlarını finale kadar koruyacak gibi görünüyor.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“South Park 19. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için 4 cevap

 1. Server Tanıtımı dedi ki:

  South Park yabancılar tarafından en çok izlenilen bir çizgi dizi. Animasyonları ile seyircilerini şoka ugratan bir çizgi dizi

 2. aix dedi ki:

  Teşekkürler

 3. Hoxxer dedi ki:

  7’den 70’e bir çok izleyeni bulunan bu dizinin çok daha uzun sezonlar sürmesi dileğiyle

 4. Yerli Yabancı Filmler dedi ki:

  Gelmiş geçmiş en iyi 3 çizgi filmden biri South Park.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.