Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

True Detective 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.444 kere okundu.

Hayranları tarafından bir fenomen hâline getirilen True Detective, Louisiana Cinayet Masası’nda çalışan iki dedektifi anlatıyor. Rust Cohle ve Martin Hart, başarılı dedektifler olarak bilinmektedirler ancak 17 yıldır bulamadıkları bir seri kâtil vardır. Bu kâtili bulamamak onlara pahalıya patlayacaktır zira dava tekrar açıldığında kendilerini sorgu masasında bulurlar. İzleyiciyi ipuçlarının  peşinden sürükleyen dizi, ilk sezonunu geçtiğimiz yıl yayınlamıştı.

True Detective, 52dk’lık 8 bölümle ilk sezonu tamamladı. İkinci sezonun da aynı formatta olacağı söyleniyor. “Form And Void” isimli bölümle sezon finali yapan dizinin 2.sezonunun yayın tarihi epey tartışılmıştı.

Dizinin 2.sezon çekimlerine Eylül 2014 tarihinde başlandı. Dizinin yayınlandığı HBO kanalının müdürü Mike Lombardo, True Detective’in çekimlerinin Eylül 2014 tarihinde başlayacağını söylemişti ve çekimler belirtilen tarihte başladı. Ancak çekimlerin ne zaman biteceği ve dizinin yayın tarihi epey tartışılmıştı.

True Detective’in ikinci sezonu belirlenen tarihe yakın bir zamanda yayınlandı ve şu an devam ediyor. Dizinin üçüncü sezon için onay aldığı ve uzun yıllar yayınlanmaya devam edeceği de söylenenler arasında.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“True Detective 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” için 2 cevap

  1. Sohbet dedi ki:

    süper True Detective. Sabırsızlıkla beklemekdeyim 3 sezonu. Sitede bunu görünce dikkatli okudum. saolun admin

  2. Alsancak Klima dedi ki:

    True Detective’in ilk sezonunu izlemiştim ve oldukça beğendim. Gerek konusu gerekse oynayan oyuncular gerçekten çok iyiydi. 2.Sezona hemen başlamadım ama 3.sezon başlamadan bitirsem ve 3.sezonu beklesem iyi olacak. Umarım oyuncular ilk sezondaki kadar başarılı olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir