Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Beğendik Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kategori: Eğitim ve Kariyer | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 5.074 kere okundu.

Perakende sektöründe hizmet vermeye devam eden ve perakende zincirinin en büyük ismi olan Beğendik Market, ilk şubesini Kayseri’de açmış ve daha sonra Kırşehir, Ankara, Nevşehir, Konya ve Bursa gibi illerde de devamlılığını sürdürmeyi başarmıştır. Toplamda 6 ilde 50’den fazla şubesini barındıran Beğendik Market, uygun fiyatla en kaliteli ürünlerini halkla buluşturduğu için güzel bir kitle elde etmeyi başarmıştır. Bizler de, Beğendik Market bünyesinin çalışma ve mesai saatlerini sizler için inceledik. Bakalım Beğendik Market, sabah kaçta açılıyor ve akşam kaçta kapanıyor?

Beğendik Market Çalışma Saatleri

Beğendik Market şubeleri, sadece hafta içi günlerinde değil, hafta sonu günlerinde de hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü açık olan mağaza şubeleri, bulunduğu il ve şubeye göre çalışma saatini de değişken tutmaktadır. Ankara Çayyolu ve Yaşamkent şubeleri akşam saat 22:00’de kapanırken, diğer şubeler genellikle 21:30’da kapanmaktadır.

Beğendik Market Sabah Kaçta Açılıyor?

Beğendik Market şubelerinin açılış ve kapanış saatleri, bulundukları il ve ilçeye göre değişmektedir. Genellikle sabah 08:30’da açılan şubeler, akşam 21:30’da kapanır. Kapanış ve açılış saatinde yarım saatlik oynamalar söz konusu olabilir.

Beğendik Market Kaçta Kapanıyor?

Beğendik Market şubelerinin kapanma saati de, tıpkı açılış saati gibi il ve ilçeye göre değişmektedir. En fazla değişiklik yarım saat olmaktadır.

Beğendik Market Hafta Sonu Açık Mı?

Beğendik Market tüm şubeleri, haftanın 7 günü açık olduğu için hafta sonu da hizmet vermektedir.

Beğendik Market Bayramda Açık Mı?

Beğendik Market şubeleri Ramazan ve Kurban bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Lakin 1 Ocak, 23 Nisan, 15 Temmuz, 29 Ekim ve 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Beğendik Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri” için 4 cevap

  1. hgs yükle dedi ki:

    Begendik market açılış saat çok iyi sürekli alışveriş ediyorum.

  2. Emre Kelekçi dedi ki:

    Güzel Bir Market Olduğunu Düşünüyorum Daha Önce Hiç Gitmedim Ama Gidebiirim Bu Market Hakkında Bizi Bilgilendirdiğiniz İçin Teşekkür Ederim.

  3. güzel bi yer e benziyor ilk gördügüm yerde ugrayacagim 🙂

  4. kişisel blog dedi ki:

    bende başvurdum bakalım dönüşlerini bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.