Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

İnstagram Ucuz Takipçi İle Hesaptaki Etkileşim Nasıl Artırılır?

1 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Günden güne insan hayatında daha fazla yer edinen sosyal medya, eğlence aracı olmaktan öte kazanç kapısı haline gelmiştir. Özellikle İnstagram uygulamasında pek çok firma ve markanın hesabını görmek mümkün oluyor. İnstagram hesabında etkileşimi artırmak için İnstagram ucuz takipçi satın al son zamanlarda başvurulan en etkin yöntemlerden biri oluyor.

İnstagram hesabındaki takipçi sayısının yüksek olması hesabın popüler olmasını sağladığı gibi daha dikkat çekmesine yol açıyor. Bu neden ile pek çok kullanıcı için takipçi satın al yöntemi önem kazanıyor. Günümüzde İnstagram fotoğraf paylaşılan ve eğlenilebilen bir uygulama olmasının yanı sıra insanların gelir elde ettiği bir alana da dönüşüyor.

İnstagram Ucuz Takipçi ve İnstagram İşletme Hesapları

İnstagram uygulamasında ürün ya da hizmet satışı üzerine açılan pek çok hesap bulunuyor. Böylesi bir hesap için takipçi satın al işlemi önem taşıyor. İnsan psikolojisine dayalı bir algı yönetimi olan sosyal medya uygulamalarında takipçi sayısı İnstagram üzerinde bulunan ofisin güven göstergesi anlamına geliyor. Buna bağlı olarak takipçi sayısı ne kadar fazla olursa hesap o denli güvenilir görünüyor.

İnstagram ucuz takipçi ile yüksek takipçi sayısına ulaşılabiliyor. Yüksek takipçi sayısına ulaşan hesapların müşteri bulma konusunda daha fazla potansiyeli oluyor. Ucuz takipçi satın al ile hesap güvenilir görünüyor ve İnstagram hesabını ziyaret eden kişileri için ikna edici oluyor. En güvenilir takipçi satın alma yöntemi ile takipçi elde edildiği gibi bu yöntem zaman içinde hesaplara gerçek kişilerin gelmesini de sağlıyor.

İnstagram Ucuz Takipçi  İle Kitle Büyütmek

Sosyal medya takipçileri elde etmek hesap için çok önemli olup doğal yollar ile uzun süren bir süreçtir. Bu neden ile 1000 takipçi 5 TL ya da İnstagram takipçi satın al 10 TL gibi seçenekler değerlendiriliyor. Hedef kitleyi büyütmek uygun ücretler ile mümkün olup bu sayede İnstagram mecrasında hesap yükseliyor.

Sayfanın kalıcı olması ve sosyal medyada popüler olmak için İnstagram ucuz takipçi paketleri ilgi görüyor. Fotoğrafların az beğeni alması, olumlu yorumlar gelmemesi ya da ürün ve hizmet satışları için takipçi alımı gerekiyor.

24 kez okundu.
Yorum Yok :(

Trendyol ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan geleceğin liderlerine eğitim bursu

1 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Trendyol TOG işbirliği ile üniversite öğrencilerini desteklemek amacıyla Trendyol & TOG Eğitim Bursu’nu hayata geçirdi. Trendyol, burs programı ile hazırlık dahil üniversite eğitimi boyunca başarılı öğrencilerin yanında olacak. Geleceğin liderleri olan gençlere her zaman büyük önem verdiklerini belirten Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu “Ülkemizin geleceği olan gençleri desteklemeyi sorumluluğumuz olarak görüyoruz” dedi.

Trendyol, üniversite öğrencilerini desteklemek amacıyla, “Trendyol & TOG Eğitim Bursu” programını başlattı. Değerlendirmeler sonucunda programa katılacak üniversite öğrencilerine hazırlıktan başlayarak son sınıfa kadar 5 yıl boyunca karşılıksız burs verilecek. Ayrıca programa dahil olan öğrencilere Trendyol’da staj imkanı ve mentorluk olanağı da sağlanacak. Burstan, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik & Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Ekonomi ve İşletme bölümlerinde okuyan öğrenciler faydalanabilecek.

“Türkiye’nin her yerindeki gençlere fırsat eşitliği yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz”

Gençlere fırsat tanındığında değişime ayak uyduran değil, değişimi yaratan ülke olabileceğimizi belirten Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, “Trendyol olarak Türkiye’ye en yüksek pozitif etkiyi yaratan şirket olmayı hedefliyoruz. Bu anlayışla, ülkemizin geleceği olan gençleri desteklemeyi sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Trendyol & TOG Burs programı ile üniversitenin ilk sınıfından itibaren başarılı gençlerimizin yanlarında olacağız. Maddi desteğin yanı sıra staj ve mentorluk olanakları sağlayacağız” dedi.

Geçtiğimiz yıl İzmirli depremzede öğrenciler için burs fonu oluşturduklarını belirten DemetMutlu: “Hepimizi derinden etkileyen İzmir depreminden sonra depremden zarar gören çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimlerinin kesintiye uğramaması için burs fonu oluşturmuştuk. Önümüzdeki dönemde de Türkiye’nin her yerindeki gençlere fırsat eşitliği yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

“Yüzlerce farklı burs fonumuza Trendyol ile bir yenisini ekleyerek daha fazla gencin hayatına dokunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.”

İş birliği kapsamında açıklamada bulunan Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Murat Çitilgülü,“Toplum Gönüllüleri Vakfı olarak; 18 yıldır gençlerin sosyal sorunlara çözüm üreten projelerini destekliyor, sosyal sorumluluk eğitimleri veriyor, burs imkanlarıyla eğitimlerine katkı sağlıyoruz. Bursiyerlerimizin TOG bünyesindeki  gönüllü faaliyetlere katılımını sağlayarak onların eğitimlerini desteklerken, yetkinliklerini de geliştirmeyi hedefliyoruz. Burs fonlarımıza Trendyol ile bir yenisini ekleyerek daha fazla gencin hayatına dokunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Burs başvuruları 11 Şubat tarihine kadar devam edecek

Trendyol & TOG Eğitim Bursu, Boğaziçi Üniversitesi, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi’nin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Ekonomi, İşletme ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerini tercih eden öğrenciler için geçerli olacak.

Burs programına başvuracak hazırlık, 1. ve 2. sınıf öğrencilerinin Lisans Yerleştirme Sınavı’nda (LYS) ilk 200’e girmesi, 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin ise ilk 1000’e girmiş olması şartı aranıyor. Aynı zamanda not ortalamasının 4 üzerinden 3’ün üstünde olması da burs kriterleri arasında yer alıyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğinde hayata geçirilen burs için başvurular “https://form.jotform.com/TOG/trendyoltogegitimfonubasvuruformu” adresi üzerinden 28 Ocak – 11 Şubat 2021 tarihleri arasında kabul ediliyor. Online olarak gerçekleştirilecek başvuru sürecinin ardından adaylar mülakata davet edilecek. 40 kişilik burs komitesi tarafından değerlendirilen adaylar arasında en yüksek puanı alan öğrenciler burs imkanından faydalanacak.

54 kez okundu.
Yorum Yok :(

Btcbam Ve Yatırım Bankası İşbirliği

2 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Türkler tarafından geliştirilen en başarılı blockchain projelerinden olan BTCBAM, Kosova kuruluşlu bir yatırım bankası olan Spektral Investment Bank ile Avrupa’ nın ilk kripto yatırım borsasını kurmak amacıyla teminat kullanım sözleşmesi imzaladı.

BTCBAM coini Asya’nın en güvenilir borsalarından biri olan Probitkripto para alım satım borsasında da ön satışa ve ardından listelenmeye başlayacak. Böylece Avrupa’dan sonra Asya’da da yatırımcılarına ulaşacak BTCBAM’ın bir sonraki hedefi ise dünyanın büyüğü Binance’ta yayınlanmak.

Türk coini BTCBAM, 2018’de dünyanın en iyi kripto para değişim platformu seçilen, dünyanın en yüksek cirolu ilk 10 kripto para alım satım platformundan biri olma özelliğini taşır.Dolayısı ile COINSBIT’de de halihazırda listelenmiş durumda. Binance’dan sonra dünyanın sayılı kripto borsaları arasında gösterilen Coinsbit’te de listelenen BTCBAM 21 Eylül 2020 tarihinden itibaren Coinsbit’ten alım-satım işlemlerine başladı.

BTCBAM  (https://btcbam.com)ekibine ait olan Bitturex borsasını banka kefaletiyle proje geliştirecek ve listelenecek. Ayrıca her projenin yine ayrı ayrı bankanın finansal garantisiyle yürütüleceği bir konsept oturtmak istediklerini söyleyen BTCBAM CEO’su Gökhan Alkan, eşzamanlı olarak geliştirmekte oldukları yeni blockchain algoritmalarının da projelendirme ve finalizasyon süreçlerinde imzalanan antlaşma gereği kendilerine tüm aynI kefalet kapasitesini tahsis eden Spektral Investment Bank ile birlikte hareket edeceklerini belirtti.

63 kez okundu.
Yorum Yok :(

Bursaspor zor günler yaşıyor

3 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Bursaspor bugünlerde korona virüs nedeni ile oldukça zor günler yaşıyor. Tüm Bursaspor camiasını ve taraftarlarını çok üzen ve şok etkisi yaratan bir olay yaşandı. Korona virüs salığını spor camiasını da etkisi altına almayı başardı. Spor basınına yansıyan bir habere göre Bursaspor’un 8 futbolcusuna korona virüs belirtilerinden dolayı test yapıldı. 3 saatte sonuçlanan pcr testlerine göre sonuçlar pozitif çıktı. Gündeme bomba gibi düşen test sonuçları önce Bursaspor başta olmak üzere tüm spor camiasında çok büyük üzüntü ile karşılandı.

Kulüpten konu ile ilgili açıklama geldi

Bursaspor sağlık açısından oldukça zor günlerden geçiyor. 8 futbolcu ile birlikte 3 çalışanın korono virüs testleri pozitif çıktı. Yoğun virüs belirtileri ile özel bir sağlık merkezinde teste alınan futbolcuların 3 saat içerisinde açıklanan testlerinin pozitif olması zor günlerin yaklaştığının da bir göstergesidir.

Bu tür bir gelişmenin yaşanması ve tüm takımlar dahil gidişatın nasıl olacağı tüm spor camiasını ve bahis severleri meraklandırıyor. Yaşanan beklenmedik olaylar sonucunda Loonabet üyeleri için zorlu tahmin günleri yaklaşıyor.

Sizlerde maç tahminleriniz için en yüksek oranlarda kazançlar ve düşük riskler elde edebilmek istiyorsanız Loonabet Kayıt işlemlerini tamamlayabilir ve artık bu platforma üzerinden tüm tahminlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Loonabet Giriş işlemleri ile her zaman en güvenilir şekilde sisteme giriş yapabilir ve maç sonuçlarını analiz edebilirsiniz.

59 kez okundu.
Yorum Yok :(

Tenis Ayakkabıları Spor Ayakkabıdan Avantajlı Mıdır?

4 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Ayakkabı birçok kişi için büyük önem taşımaktadır, ayakların rahatlığı konforu çok etkilemektedir. Bundan dolayı da doğru ayakkabı tercihi herkes için olmazsa olmaz bir konudur. Doğru ayakkabı tercih etmek için ise ne için ayakkabı aradığınızı bilmek gerekir. Tenis için tenis ayakkabıları, kış şartları için bot, yürüyüş için spor ayakkabılar… Yapılacak olan ayakkabı tercihi şartlara göre değerlendirilmelidir. Spor ayakkabı tam anlamıyla tüm ihtiyaçlara karşılık gelmemektedir bundan dolayı eğer tenis ile ilgileniliyorsa bu konuda daha iyi avantaj sağlayabilmesi adına tenis ayakkabısı tercih edilebilir.

Bunun sebebi tenis çok yüksek tempoya sahip bir spordur ve çoğu ayakkabı bu tempoyu kaldıramaz ve bu tempoda rahatlık veremez. Bundan kaynaklı olarak da tenisin temposuna yetişebilecek ayakkabıları kullanmak çok daha pratik ve faydalı olmaktadır.

Tenis Ayakkabıları Destek Sağlar

Ayakkabıların kendi içlerinde çeşitli avantajları bulunmaktadır. Botlar daha sıcak tutar, spor ayakkabılar ayakların daha rahat etmesini sağlar… Tenis ayakkabıları da bu konuda çeşitli avantajlara sahiptir. Bu avantajlar tabii ki tenis içindir, teniste daha rahat edebilmek içindir. Tenis ayakkabıları bileği desteklemektedir. Aynı zamanda ayağın üst kısmına ve arkasına kabarcık gibi çeşitli materyaller ile destek olur, bu sayede ayağın daha rahat etmesini ve spor yaparken de zorluk çekilmemesi için destek sağlamaktadır. Bir spor ayakkabı yeterli olmaz mı, tenis ayakkabısının avantajları ne olur sorusunun bir cevabı da bu olacaktır.

Ayak yapısına uygun tenis ayakkabıları alınmalıdır

Her insanın ayak yapısı bir olmamaktadır. Bu sebepten dolayı da farklı ayak yapılarına uygun ayakkabı seçimi yapılması gerekmektedir. Bu durum sadece tenis ayakkabısı için değil tüm ayakkabılar için geçerlidir. Bir tenis ayakkabısı alınmak istediğinde de yine ayak yapısına uygun bir seçim yapılmalıdır. Özellikle spor yapan kişilerin hareketlerinin daha aktif olması sebebiyle doğru ve ayak yapısına uygun ayakkabı seçmesi daha önemlidir. Bunun için öncelikle ayak tipini öğrenmek gereklidir, ayak yapısı normal mi düz taban mı, yüksek kemerli mi… Hangisi olduğuna göre tercih de değişecektir.

63 kez okundu.
Yorum Yok :(