Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Instagram Gizli Story Bakma

4 gün önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Instagram gizli story bakma son zamanların en çok tartışılan konularından. Bunun mümkün olup olmadığını ve Instagram’dan nasıl gizli story izleyip karşı tarafın sizden haberi olmadığını yöntemleri ile göstereceğiz. Instagram kullanıcıları birbirlerinin story yani hikayelerine bakmayı çok seviyorlar. Tabi bunu gizli yapmak yani gizli instagram hikayelerine story bakmak oldukça önemli. Gizli story izlediğinizde karşı taraftaki instagram kullanıcısı bunu hikaye izleyen listesinde görmez.

Şimdi sizlere Instagram gizli story bakma ve görünmeden instagram hikayeleri izlemenin püf noktasını göstereceğiz. Üstelik telefonunuza uygulama yüklemeden şifre girmeden şifresiz ve programsız gizli story izleyeceksiniz. Instagram’da gizli hikaye izlemeyi hem telefonunuzdan hem de PC den kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Diğer yanıltıcı hesaplarınızı çalan sizden instagram şifrenizi isteyen uygulamalar gibi değil.

Instagramda gizli hikaye izlemek için tabiki hikayesini izleyeceğiniz kişinin profili herkese açık olmalıdır. Böylece hiçbir şifre girmeden tamamen online şekilde programsız gizli story izleyip bakabilirsiniz. Instagram hesabınız sizin izlediğiniz karşı tarafa görünmez hikaye izleyenler listesinde çıkmadığından story izlemeyi gizlice yapmış oluyorsunuz. Hemen yöntemin nasıl çalıştığına göz atalım.

Gizli Instagram Story Bakma Nasıl Yapılıyor?

 • İlk başta https://www.storieswatch.com adresine tarayıcınızdan giriyorsunuz.
 • Sayfanın ortasında bir arama çubuğu göreceksiniz, oraya gizli hikayesine bakıp story izleyeceğiniz kişinin adını yazıp aratın.
 • Çıkan sonuçlardan doğru kişiyi seçip profiline girin.
 • Profilinde kullanıcı son 24 saatte story paylaştıysa hepsini play tuşu ile gizlice izleyebilirsiniz. Bu yöntemle gizlice programsız story bakabilirsiniz.

Instagram hikayelerini gizlice izlemek için Stories Watch sitesi tamamen güvenli ve hızlıdır. Bundan sonra gizli story bakma ve başkasının haberi olmadan instagram hikayeleri izlemek için tek başvuru kaynağınız olabilir.

16 kez okundu.
Yorum Yok :(

Pırlantayı Bir de Bu Yüzüklerde Görün!

1 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Pırlanta yüzük dendiğinde hemen herkesin  aklına hemen tektaş pırlantalar geliyor. Oysa pırlanta  pek çok farklı yüzük tasarımında da kullanılabiliyor. Üstelik en az tektaş yüzükler kadar etkileyici bir görünüm kazandıklarını da mutlaka belirtmemiz lazım.  Eğer siz de güzelliğinizi ve şıklığınızı pırlanta yüzükler ile buluşturmak istiyorsanız, seçim yapmadan önce mutlaka çeşitli figürlerle hayat bularak çok daha etkileyici  bir görünüm kazanan bu tasarımları inceleyin.

Pırlantalı yüzükler artık sadece şık davetlerde tercih edilmiyor.  Aynı zamanda gündelik hayatta da çok sayıda kadın güzelliğini pırlantanın baş döndüren ışıltısı ile buluşturmayı tercih ediyor ve kombinlerine mutlaka bir pırlantalı yüzüğün eşlik etmesini sağlıyor.  Bu sayede zarafetini de ön plana çıkaran bu kadınlar arasında siz de yer alabilirsiniz.  Peki,  pırlantalar tektaş yüzükler dışında hangi tasarımlar ile karşımıza çıkıyor?

Pırlantalı Yüzüklerde Bol Miktarda Model Bu Sitede!

İşte bu sorunun yanıtı aslında Altınbaş internet sitesinde! Çünkü en şık tektaş pırlantaları bu sitede görebiliyorsunuz ve onlarca farklı model seçeneği arasından seçim yapmanın keyfini de yine bu sitede yaşayabiliyorsunuz.  Öncelikle Altınbaş internet sitesinde sınırlı sayıda seçenek bulunmuyor. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz ve pırlanta ile dizayn edilen bir yüzük modeli satın almak istediğinizde 3 – 5 farklı tasarım arasından tercih yapmak zorunda olmuyorsunuz. Onlarca farklı model seçeneği sunuluyor olması kadınların dikkatinden kaçmıyor.

Kelebek, çiçek, sonsuzluk işareti, kalp gibi evrensel figürlerin kullanıldığı pek çok farklı model mevcut olunca, herkes kendi zevklerine ya da kendisi için anlamlı olan figürlere yönelebiliyor.  Zira bol miktarda model seçeneğinin sunulması işte bu noktada önemini net bir şekilde ortaya koyuyor! Fiyatların son derece makul olmasından da söz etmek lazım…

Pırlantalı bir yüzük tasarımını günlük hayatınızda kullanabilmek için mutlaka yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmiyor. Minimum düzeyde bütçe ayırarak da rahatlıkla pırlantalı yüzük alışverişi yapabiliyorsunuz. Cazip ödeme seçenekleri sunuluyor olması ve aynı zamanda güvenli bir adresten pırlanta alışverişi yapabilme şansı pek çok kişinin tercihini bu siteden yana kullanmasını beraberinde getiriyor.  Haliyle model seçenekleri de hızla azalıyor. Bu nedenle tasarımlara göz atmak ve sipariş vermek istiyorsanız acele etmenizde fayda var!

11 kez okundu.
Yorum Yok :(

Evde Yapabileceğiniz En Pratik Tatlı Çeşitleri

1 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Yemek yapmaya yeni başlayanlar ya da mutfakta yeni yeni zaman geçirmeye  başlayanlar en çok tatlı hazırlamakta zorlanıyor. Oysa evde yapılabilecek ve son derece kolay olan tatlılar da mevcut. Bunların başında  pudingli pasta geliyor. Eğer kek yapmayı biliyorsanız harika bir ev pastası hazırlayabilirsiniz. Öncelikleri damak tadınıza uygun bir tek hazırlayın ve sonrasında sevdiğiniz bir meyveli pudingi ayrı bir tencerede pişirin. Kek soğuduktan sonra iki ya da üç katman olacak şekilde kesin.

Arasına ve en üst bölümüne puding sürerek üst bölümünü istediğiniz gibi süsleyin. İşte harika bir ev yapımı pasta! Üstelik tamamen kendi zevklerinize göre hazırlamış olacaksınız. Bir diğer tatlı da yine fincan keki de evde hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz tatlı çeşitleri arasında yer alıyor. Ancak fincan keki yapmanız için mikrodalga fırına sahip olmanız lazım. Kek tarifi hazırlayarak fincanlara dökebilir ve içerisine badem, ceviz gibi dilediğiniz malzemeyi koyabilirsiniz. Mikrodalga fırında kısa bir süre pişirmeniz muhteşem bir fincan keki yapmanız için yeterli olacak!

İrmik ve Un Helvasını Yapmak Çok Kolay!

Yine fincan keki de evde hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz tatlı çeşitleri arasında yer alıyor. Ancak fincan keki yapmanız için mikrodalga fırına sahip olmanız lazım. Kek tarifi hazırlayarak fincanlara dökebilir ve içerisine badem, ceviz gibi dilediğiniz malzemeyi koyabilirsiniz. Mikrodalga fırında kısa bir süre pişirmeniz muhteşem bir fincan keki yapmanız için yeterli olacak! Bu tatlıları hazırlarken şerbetinde tatlı oranını çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Eğer bu oranı iyi ayarlayamazsanız lezzet konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bu arada Yemek.com’un haşhaşlı revani tarifi gördünüz mü? Muhteşem görünen bu tatlıyı mutlaka denemelisiniz. Fotoğrafı yemek.com sitesinde mevcut… Hazırlama ve pişirme süresini de öğrenebilirsiniz. Asında bu sitede evde hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz çok sayıda tatlı tarifi bulunuyor. Üstelik çok zor malzemeler ile yapılan tatlılardan söz etmiyoruz. Hemen her evde bulunan ve son derece kolay bir şekilde ulaşılabilen malzemeleri kullanarak hazırlayabileceğiniz, görsel açıdan da iştahları kabartan tatlı tariflerine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

13 kez okundu.
Yorum Yok :(

Konut Kredisine Göre Eminevim Avantajlı mı?

2 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

“Eminevim avantajları nelerdir, neden tercih edilmeli?” gibi sorulara verilecek en iyi yanıt, sistemin farklı alternatiflere sahip olması ve son derece kurumsal, güvenilir olmasıdır.

Uzman kadrosuyla hizmet sunan faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim’e gelenler, konut kredisiyle uğraşmak yerine, faizsiz ev alma çözümleri ile hayallerine kavuşmaktadır.

Normal şartlarda uzun vadede peşinat biriktirerek veya konut kredisi çekip iki katı para ödeyerek satın alabileceğiniz bir eve Eminevim’le daha kısa sürede, makul bir ücretle sahip olabilirsiniz.

Herkesin ev sahibi olarak geleceğine yatırım yapmak istediği günümüz şartlarında Eminevim; ev almak için tek çarenin konut kredisi olduğunu düşünenlere avantajlı bir seçenek sunmaktadır. Konut kredisiyle ev sahibi olacak kişiler, fazladan bir ev parası kadar da faiz borcu ödemek zorunda kalıyor. Ancak Eminevim sistemi, sizi konut kredisine ve faiz yüküne bulaştırmadan, istediğiniz evin değeri kadar ödeme yaparak hayallerinize kavuşmanızı sağlıyor.

Eminevim’in sunduğu bir diğer avantaj ise, kendi birikiminizle. Eminevim’de ilk aylarda ev sahibi olma şansınız da vardır. Bu durumda kendi evinize geçeceğiniz için kiradan kurtulmuş ve evinizi ucuza mal etmiş olursunuz.

Konut kredilerinden farklı olarak sizi tasarrufa yönlendiren Eminevim Elbirliği Sistemi, zorunlu hallerde sistemden ayrılmak istediğinizde organizasyon ücreti dışında, o güne kadar ödemiş olduğunuz taksit tutarını size iade eder.

Hiçbir katılımcının mağdur olmaması adına, faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim ipotek teminat sistemli çalışmaktadır. İpotek teminat sistemi, evini alan her müşterinin evine borcu bitene kadar satılamaz kaydının konmasıdır. Bu yöntemle diğer üyelerin hakkı da korunmuş olur. Eminevim piyasada güven sağlamış bir firma olup, 140.000’den fazla bireysel ve kurumsal ev ve otomobil referansına sahiptir.

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, katılımcılarına her alanda destek olmak adına, ödeme aşamasında da daima yanındadır. Konut kredisinden bir başka farkı ise, taksitlerini öderken zorluk çeken katılımcıların diledikleri zaman taksitlerini dondurma hakkına sahip olmasıdır. Ayrıca teslim zamanı henüz gelmeyen katılımcılar diledikleri gibi konut bedelini ya da taksit tutarını azaltıp artırabilir.

Eminevim’deki; 200 aya kadar uzayan vadelerdeki taksitler, konut kredisi çekmeden faizsiz ev sahibi olma imkanı, banka gibi faiz uygulamayan ödeme koşulları, evinizi çekilişle önden alma ihtimali, ipotekli teminat sistemi ve herhangi bir maddi zorlukta 6 aya kadar taksit dondurma gibi pek çok avantajla ev sahibi olmanızı sağlar.

Türkiye genelindeki 100’den fazla şubesiyle faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, isteyen herkesi konut kredisi çekmeden, konut kredisi hesaplama derdine girmeden, faiz ödeme zorunluluğu yaşatmadan, kolayca ev sahibi yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

101 kez okundu.
Yorum Yok :(

Tırnak Mantarı Tedavisi

2 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Özellikle sıcak havalar mantar enfeksiyonlarının en büyük nedenleri arasında yer almaktadır. En fazla ayak bölgesinde olmak üzere ellerde de görülebilen mantar hastalıkları, kişilerin sosyal ve psikolojik sorunlar yaşamasına ve mutsuz olmalarına neden olmaktadır. Tırnaklarda kalınlaşma, renk ve şekil değişikliklerinin yanı sıra parçalanmaya kadar neden olabilen tırnak mantarı, uzman doktorlar tarafından muayene edilerek teşhis edilebilmektedir. Tırnak renginizde kahverengiye dönüşüm, tırnak kalınlaşması ve kötü koku oluşumu var ise mutlaka kısa bir süre içerisinde bir doktora görünmeniz gerekiyor. Uzun süre nemli ayaklar durmak, diabet ve dolaşım bozuklukları hastalıkları, sivri ve dar ayakkabı giyimi ayrıca ortak kullanım alanlarından dolayı ortaya çıkabilen bu rahatsızlığı, tırnak mantarı tedavisi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Tedavi edilmediği takdirde bulaşıcı olan ve diğer tırnaklara sıçrama riski bulunan tırnak mantarı, çok nadr durumlarda kendiliğinden iyileşme göstermektedir. Uzun ve güç bir tedavisi olan bu rahatsızlık, krem, ağız yolu ile alınacak ilaçlar ve lazer ile ortadan kaldırılabilmektedir. Farklı lazer çeşitleri kullanılarak yapılabilen bu işlemde, genel olarak ND Yag Lazer uygulaması yapılmaktadır. Tırnağı derinlerinde ısıtarak mantarı öldürmeye dayalı olan bu tedavi yöntemi oldukça etkilidir. Tırnak mantarı tedavisi genel olarak 4 yöntem üzerinden uygulanmaktadır. Bu adımlar;

 • Tedavi öncesinde tırnak inceltilir
 • Tırnak dairesel hareketlerle lazere taratılır
 • Lazer ile tırnak kenarları ve parmak dokusu tanıtılır
 • Son olarak tırnak yüzeyine delikler açılır ve lazer uygulaması yapılır

Tırnak mantarı tedavisi sonrasında tırnak kısa sürede normal görünümüne kavuşamayabilirsiniz. Ayrıca tedavi olmanız durumunda dahi tekrar ortaya çıkabilecek bu rahatsızlığın kendini tekrar etmemesi için ayak ve el tırnaklarınıza iyi bakmanız gerekiyor. Bu rahatsızlık hakkında alanında uzman olan Dr.Oğuz Uçar ve www.droguzucar.com web sitesi üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Tırnak Mantarından Korunmak İçin Öneriler

Tırnak mantarı tedavisi ile ortadan kaldırılabilen bu sorundan korunmak amacıyla yapabileceğiniz bazı şeyler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Ortak kullanım alanları (havuz ve spor salonu) gibi alanlarda terlik kullanımına özen gösterilmeli
 • Mümkün oldukça deri ayakkabı ve geniş ayakkabılar tercih edilmeli
 • Ayak ve el tırnakları ayrı olmalı ayrıca sık aralıklar ile tırnaklar kesilmeli
 • Uzun süre aynı çorap giyilmemeli ve çorap giyimi öncesinde pudra ile sprey kullanmaya özen gösterilmeli
 • Başkalarıyla terlik ve ayakkabı paylaşmaktan uzak durulmalı
 • Ayrıca tırnak kesimi öncesi alkol ile tırnak bölgeleri temizlenmelidir.

Yukarıda bulunan önerilere uymanız takdirinde ayak mantarlarından kurtulabilir ve daha sağlıklı el ve ayaklara sahip olabilirsiniz. Ayaklarınızı düzenli olarak yıkayarak, ayağınızın hava almasına izin vererek ayrıca temiz çorap giymeye ve başkalarının terlik ve ayakkabılarını giymemeye özen göstererek sizlerde bu hastalıktan korunabilirsiniz.

Dövme Sildirme

Özellikle genç yaşlarda büyük hevesler ile yaptırılan dövmeler, ilerleyen yaşlarda pişmanlıklara ve sorunlara neden olabilmektedir. Yaşam tarzı, duygun veya düşüncenizi anlatmak amacıyla yaptığınız dövmeleriniz kurtulmak gelişen teknoloji sayesinde çok daha kısa sürede çözüme kavuşturulabilmektedir. Milattan önceye dayanan geçmişiyle uzun süredir insan hayatında yer alan dövmeler, yaptırmak kadar kolay olmasa da ortadan kaldırılabilmektedir. Her 4 dövme yaptıran kişiden 1’inin sildirdiği dövmelerinizi, dövme sildirme uygulamaları ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Yeterli donanımı sahip muayenehanelerde alanında uzman kişiler tarafından sildirilmesi önerilen dövmelerinizi, 5-10 seans içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz. FDA (Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi) tarafından onaylı olan lazer cihazları ile dövme sildirme yapabilirsiniz. 6-8 haftalık seans araları ile yaptırılabilen bu işlemin başarısı, tek renk dövmelerde, boyanın kaliteli olmasında ve orta koyuluktaki dövmelerde daha iyidir.

Dövme Sildirme Uygulaması

Dövme sildirme uygulaması genel olarak 5 aşamadan oluşmaktadır. Uygulama sonrasında en az 3 gün sıcak su ile temastan ayrıca uzun süreli güneşe maruz kalmaktan kaçınılmalıdır. Bu aşamalar;

 • Dövmenin boyut, renk, derinlik ve iz miktarı analiz edilmekte ve Kerbai-Desai ölçüsü ile puanlanmaktadır. Buna uygun olarak seans süresi belirlenmekte ve işlem başlamaktadır.
 • İşlem öncesinde silme uygulaması yapılacak olan alan özel antiseptik solüsyonlar yardımıyla silinmektedir.
 • Uygulama yapılacak olan bölgeye, acı ve ağrıyı en aza indirgemek amacıyla lokal anestezik etkisi bulunan krem sürülmektedir.
 • Dövmenin yapısına uygun olarak lazer dozlarını ayarlanır ve güvenle uygulama başlatılır.
 • Silme işlemi sonrasında bölgeye nemlendirici krem sürülür ve işlem sona erer.
50 kez okundu.
Yorum Yok :(