Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

2016 En Trend Oturma Odası Modelleri

Kategori: Moda | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.345 kere okundu.

Evimizin en rahat köşeleri olan oturma odalarımızın dekorasyonunda kullanabileceğimiz çok fazla mobilya örneği var. Eğer bu modeller arasında karar vermekte zorlanıyorsanız bu yazı tam sizin için. 2016 yılı için seçilmiş en popüler oturma odası mobilyalarını bu yazıda paylaştık.

1merinos-oturma-grubu-modelleri-ve-fiyatları

Bu yılın en trend takımlarından biri olan fotoğrafta gördüğünüz model, renk ve desen açısından oldukça iddialıdır. Koltukların ayak kısımlarında kullanılan metal ya da ahşap malzemelerle koltuklar yerden yükseltilmiş, oturmak için uygun pozisyona getirilmiştir.

2merinos-oturma-grubu-modelleri-ve-fiyatları

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz model oldukça büyük bir salona sahip kişiler için uygundur. Eviniz hem kendinize aitse hem de büyük bir salona sahipseniz bu gömme oturma takımı modelini seçebilirsiniz. Farklı bir tarz arayışında olanların tercih edebileceği bu model yerden tasarrufu da mümkün kılıyor.

3Fuga-Mobilya-2016-Oturma-Grubu-Modelleri-3

Genellikle büyük evlerde ve geniş ailelerin tercihi olan L tipi oturma odası modelleri arasında 2016 yılında da en çok tercih edilen modeller bunlar. Senelerdir kullanılan ve hiç eskimeyen bu modeller evinizin en çok kullanılan odasında size rahat ettirecek. Bazalı ve bazasız olarak tercih edebileceğiniz bu oturma odası modelleri yatak olabildikleri için misafirlerinizi ağırlama konusunda da yardımcı olacaktır.

4eyfel_otr_grp_hk_b

Bu senenin en trend modellerinden olan bu oturma odası takmıı rahatlığıyla dikkat çekiyor. Açık renk duvarlarınızla zıtlık yaratacak bu canlı renkler salonunuza eğlenceli ve sıcak bir hava katacak. Tekli koltukta tercih edilmiş olan çiçek deseni ile evinizde bahar havaları estirecek.

KAYNAK

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“2016 En Trend Oturma Odası Modelleri” için 5 cevap

 1. konya iç dekorasyon dedi ki:

  teşekkürler çok güzel bir paylaşım olmuş

 2. Ankara Halı dedi ki:

  Modeller mükemmel. Tanıtımlarınız için geyik.com.tr’ye çok teşekkür ederiz.

 3. şambali dedi ki:

  hangi marka acaba bunlar, kaça satılıyor

 4. Koltuk Örtüsü dedi ki:

  Oturma odası modelleri içerisinde 2016 trendleri olarak rahat ve kullanışlılık öne çıkıyor. Koltuk ve diğer mobilya seçenekleri arasından kullanışlılığı göz önüne alarak seçim yapmak daha akıllıca olacaktır. Ayrıca oturma odası ve salon mobilyası olarak kullandığımız koltuklarımızı renklendirmek için koltuk örtüsü kullanılabilir.

 5. satılık araba dedi ki:

  artık bu devirde degişik degişik bir sürü modeller çıktı akılda tutmak mümkün değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir