Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Saç Şekillendirme Ve Sırları Sacadair.com

Kategori: Tavsiyeler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 136 kere okundu.

Son dönemlerde genelde saçlar hep ısıl işlemlerle şekillendirilse de birçok saç şekillendirme yöntemleri var. Başta gelen saç şekillendiriciler tabi ki maşa ve düzleştiriciler.

Maşa

 Eğer saçlarınızı dalgalı bir görünümle buluşturmak istiyorsanız en basit yöntemdir herhalde. Ama burada dikkat etmeniz gereken saç uçlarından kıvırmaya başlamanız gerekmektedir. Aynadaki görüntüyü çok beğenseniz de gün sonunda genellikle o görüntüden eser kalmayacaktır. Bunun için seçtiğiniz maşa çok önemlidir. Bunun yanında saç şekillendirme köpükleri veya serumları yapışan bukleleri korumaya yönelik etkilidir.

 Kalın telli bir saça sahipseniz ve sık bukleler istiyorsanız ince uçlu bir model tercih etmelisiniz. Normal saç teline sahipsen ve kolayca çabasız yapılan bir görünüm elde etmek istiyorsanız daha kalın bir maşa tercih edilmelidir. Maşadan dolayı saçlarının zarar görmesini istemiyorsanız, maşa yapmadan önce fön sütü veya koruyucu kremler kullanabilirsiniz.

Düzleştirici

 Öncelikle saç yapısına ve uzunluğuna göre size uygun bir düzleştirici bulmalısınız. Aynı zamanda düzleştiricin yapısı da saçına uygun olmalı. Titanyum, seramik, turmalin hangisi daha uygunsa onu seçmelisiniz. Saç 232 derecede yanar bu bilgiyi unutmayın. Bu bilgi doğrultusunda size özgü ısınızı ayarlayın. Hacimli durmasını istediğin bir bölge varsa orayı ters taraftan düzleştirmelisin. Farkı anlayacaksınız.

 Termal taraklar sayesinde düzleştiricinin ulaşamadığı bebek saçları da şekillendirmek mümkün. Aynı zamanda termal taraklar ekstra hacim vermekte de etkilidir.

 Saç şekillendiricilerinizin biraz lif ve bir parça alkolle bakımını yapabilirsiniz.

Saç Şekillendiriciler ve Güvenli Markalar

Günümüzde birçok kadının kullandığı saç şekillendiriciler artık erkekler tarafından da oldukça talep görmektedir.

Saç Şekillendirici Ürünleri

 Kişilerin saçlarında oluşan elektriklenme ve saçta kaybolan nem dengesini yeniden kazanmak için kullanılan saç şekillendirici krem çeşitleri, banyo sonrası durulanmayan saç kremleri olmak üzere çok çeşitlidir. Saçlarda olan yıpranmayı ve hasarı gidererek, saçlara canlılık ve parlaklık getiren bu kremler oldukça kullanılmaktadır. Ayrıca saç şekillendirici köpük modelleri sayesinde kişiler saçlarına güçlü bukleler vermektedir.

Saç Şekillendirme Ürün Modelleri

 Kolay şekil almayan ve olumsuz etkilere maruz kalmış saçların şekillenip hacimli ve dolgun görünmesine yardımcı olan ürünlere saç şekillendirme ürünleri denilmektedir. Bu ürünler saçlara dolgunluk verere hacimli görünmesini sağlarlar. Bunlar, saç maşaları, saç düzleştiricileri, fön makineleri, elektrikli saç fırçası ve saç tostları olmak üzere birçok çeşitlidir. Saç şekillendirme ürünleri, saç türü fark etmeden kısa, uzun, düz ya da dalgalı saçlara istenilen şekli verebilmek için kullanılmaktadır. Saç şekillendirici ürünler ve en güvenilir markalar https://www.sacadair.com/ sitesinden inceleyebilirsiniz.

Saç Şekillendiriciden Alınan Verim

 Günlük hayatta ya da önemli düğünlerde davetlerde uygulayabilme imkanı olan saç şekillendirme ürünleri çoğu kullanıcıya istediği saç görselliğini fazla sunmaktadır. Özellikle elektrikli saç şekillendirici ürünler saç kremleri sürüldükten sonrada uygulanarak daha yüksek verim avantajı sağlamaktadır. Böylece saç şekillendiricilerden daha yüksek performanslar alınmaktadır. Birbirinden farklı modellerde olan kaliteli saç bakım kremlerine ve makine ürünlerine sahip olarak kuaför ya da berbere gitmeden daha uygun fiyata daha güzel saçlar oluşturabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir