Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Telefonda Bir Kızla Nasıl Konuşulur?

Kategori: Aşk ve İlişkiler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 3.674 kere okundu.

Pek çok erkek için bir kız ile konuşmak çoğu zaman büyük bir problem olmaktadır. Kızlarla konuşacağınız konuyu doğru seçmek ve bu konu hakkında sohbet etmek önemlidir. Ancak gerek konuşulacak konu hakkında doğru seçimler yapamamak gerekse de çekimserlik erkekler için aşılması zor bir durum olmuştur. Hele ki görüşme telefon üzerinden yapılacaksa seçilecek konunun önemi çok daha fazla meydana çıkmaktadır. Çünkü yüz yüze konuşmanın aksine telefonda duygularınızı karşı tarafa rahat bir şekilde ulaştıramazsınız. Kurduğunuz cümleden ses yüksekliğine kadar her şeye dikkat etmeniz gerekir çünkü telefonda jest ve mimik kullanamazsınız.

Bu sebeple pek çok erkek telefonda bir kız ile nasıl konuşulur sorusu hakkında çözümler aramaktadır. Telefonda bir kız ile konuşmanın belli başlı kuralları vardır. Öncelikle telefonda bir kız ile konuşurken kibar olmak çok önemlidir. Her zaman doğal olmaya çalışın ve yapmacıklıktan uzak durun. Çünkü bu telefonda ses tonunuza yansır ve karşı taraf doğal olmadığınızı hissederse bu görüşmeyi yapmak istemez ve siz de şansınızı kaçırmış olursunuz. Bunun dışında seçtiğiniz konuya dikkat edin. Çünkü konuşulacak konu kızı sıkarsa bu muhabbet istediğiniz şekilde sonuçlanmaz. Ayrıca klişe sözler ve yapmacık tavırlardan da uzak durmak sizleri başarılı bir telefon görüşmesine götüren önemli etkenlerdir.

Sevgili İle Telefonda Nasıl Konuşulur?

Eğer ilişkiniz daha yeni başlamış ise seçilecek konuların iki tarafı da sıkmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Erkekler genellikle uzun telefon konuşmalarından hoşlanmazken kızlar tam tersidir. Kızlar için bir konu hakkında ne kadar çok detay verirseniz o kadar iyidir. Çünkü kızlar birbirleri ile ettikleri sohbeti sizinle de etmek isterler. İlişkinizin ilerleyen vakitlerinde çok uzun telefon konuşmalarına pek fazla rastlamazsınız. Çünkü artık neredeyse aranızda her şey paylaşılmıştır. Ancak yine de telefon konuşması sırasında iki taraf da sessizleşiyorsa veya konu bulunmakta zorlanılıyorsa onu daha iyi tanımak için sevgilinize sorular sorabilirsiniz. Ancak bu soruları sorarken de emir kipinden uzak durmaya ve kibar ve nazik olmaya dikkat edin.

Sevgiliniz ile telefonda aşırı derecede çok konuşmamaya özen gösterin. Çünkü bu paylaşılan şeylerin çok çabuk bitmesine ve birbirinizden sıkılmaya yol açabilir. Ayrıca pek çok erkek neredeyse her zaman cinsellik düşünmektedir. Ancak çok daha iyi bir temele oturmuş ilişki istiyorsanız cinselliği geri plana atın. Bunun dışında yaptığınız telefon görüşmelerinde başkalarının hakkında konuşmaktansa kendi hakkınızda konuşmayı tercih edin.

Okuduğunuz bu tavsiyeler ile siz de kızlar ile çok daha rahat bir şekilde konuşabilir ya da sevgilinizle telefonda konuşurken dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kızlarla yapılacak iyi bir konuşma onları size bağlarken gerekli kurallara uyarak sevgilinizle yaptığınız telefon konuşmaları da ilişkinizin ömrünü uzatabilir. Bu sebeple yazımızdaki tavsiyeleri kesinlikle dinleyin ve kızlarla yapacağınız telefon görüşmelerinde zorlanmayın.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.