Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Black Panther Ne Zaman Vizyona Girecek?

Kategori: Sinema / TV | 5 ay önce Ersin tarafından yazılmıştır.Ayrıca 30 kere okundu.

Dünyanın en çok takip edilen çizgi romanları Marvel tarafından oluşturulmaktadır. Bu çizgi romanlar arasında bulunan Black Panther dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. Bu anlamda sevenleri tarafından gelen yoğun istek üzerine artık beyaz perdede yerini alacak. Muhteşem görsel ve grafiklere sahip olması beklenen film şimdiden birçok sinema sever tarafından merakla beklenmektedir.

Black Panther Filmi ile Bizleri Neler Bekliyor?

Black Panther çizgi roman serisinden konusu alınmış olan bu filmde T’Challa adındaki bir kralın oğlunun hayatı beyaz perdeye yansıtılacak. T’Challa’nın yaşamakta olduğu krallık geçimini tamamen madencilik ile sağlamaktadır. Dönemin kralı olan T’Chaka, madenciler tarafından çıkarılan vibranyum madenini ele geçirmek adına Ulysses Klaw tarafından suikaste uğrar ve hayatını kaybeder. İşte bu durumda krallık T’Challa’ya kalmıştır.

Babasının öldürülmesinden sonra tek düşüncesi intikam almak olan T’Challa, bu anlamda iki durumu da idare etmek için bir takım özel gruplara katılmakta ve fiziksel yeteneklerini geliştirmektedir. Panterler olarak isimlendirilen bu grup kapsamında T’Challa kısa sürede birçok yetenek kazanır ve Kara Panter olarak ün yapar.

Babasının intikamını almak için hazır olan Kara Panter, bu süreçte Kaptan Amerika ve Fantastik Dörtlü gibi süper kahramanlar ile işbirliği yapmaktadır. Bakalım babasının intikamını almak için çıktığı bu yolculukta T’Challa neler ile karşılaşacak.

Black Panther Vizyona Giriş Tarihi

Black Panther filminin ne zaman vizyona gireceği konusunda meraklar bir hayli fazla olmaktadır. Sabırsızlık ile beklenen Black Panther filminin ilk olarak Hollanda’da vizyona gireceği yönünde kesin olmayan duyumlar yer almaktadır. Fakat vizyona girme tarihi ile ilgili en kesin bilgi 18 Şubat 2018 tarihinde Brezilya’da sinema severler ile buluşacağı olmaktadır.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.

EtiCanlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir