Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

English Home İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları

Kategori: Eğitim ve Kariyer | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.486 kere okundu.

Ülkemizde 200’den fazla şubesi bulunan dekorasyon ürünleri zinciri English Home, bugüne kadar binlerce insana iş imkanı sağladı diyebiliriz. Çalışma durumuna göre gerçekten personellerine değer vermeyi başaran nadir firmalardan biri olan English Home, şu sıralar  yeni personellere de ihtiyaç duyuyor. Peki firmada çalışma şartları nasıldır ve maaşları ne kadardır?

English Home Çalışma Şartları

English Home firmasında günlük çalışma saati 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu çalışma süresinin içerisine vereceğiniz 1 saatlik mola da dahil edilmiştir. Haftalık 45 saat çalışacağınız gibi, haftada bir gün de izin hakkınız olacaktır. Ayrıca firmada çalışma süreniz 1 yılı doldurduğu taktirde yıllık izin olan 14+2 gün hakkınızı da alabilir, tatilinizi yapabilirsiniz.

English Home firmasında zaman zaman mesaiye kalma durumunuz olabiliyor. Tabii ki mesai sürenizin karşılığı da size kuruşuna kadar ödeniyor. Ayrıca çalışanlar sabahçı ve akşamcı olmak üzere iki vardiyada çalışıyorlar.

English Home Maaşları

English Home’da çalışan personellerin tümü asgari ücretten daha fazla maaş almaktadır. Örneğin firmada yeni işe başlayan bir personel, asgari ücretten %25 daha fazla maaş alabiliyor. Maaş artışları da personellerin çalışma durumuna ve tecrübesine göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca prim usulüyle çalışan firma, belirlenen kotanın aşılması durumunda tüm personellerini primle ödüllendiriyor. Kısaca firmanın diğer özelliklerinden de bahsedecek olursak, mağazada çalışan tüm personellerin maaş + prim + yemek parası + servis gibi imkanlardan faydalandığını söyleyebiliriz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.

“English Home İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları” için bir cevap

  1. Bahadır dedi ki:

    İş ve çalışma şartlarında uygun olarak görünse de biraz yorucu olan bir iş yeri fakat maaşları ve zaman zaman özel gün primlerinin ve servisin olması insanı cezbediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir