Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Apple Watch Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Kategori: Nasıl Yapılır?,Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.362 kere okundu.

Apple markası mükemmel ürünleri ile devam ediyor. Bu ürünümüz olan Apple Watch sağ tarafında yuvarlak bir tuş ve hemen altında yatay olan bir tuş daha bulunuyor. Apple Watch Ekran Görüntüsü almak isteyenler için bu iki tuş yeterli olacaktır.

Apple Watch kolay kullanım menüsüne sahiptir. Bu menü üzerinden istediğiniz sayfaları açabilirsiniz. Harika bir uygulama olan Apple Watch ile aldığınız ekran görüntülerini iPhone telefonlarınızın medyalarında kullanabileceksiniz. Ekran görüntüsü almak için ise bahsedilen iki tuşa birlikte basmalısınız.

Apple Watch Ekran Görüntüsü Almak istediğiniz sayfayı açın. Ardından sağ taraftaki yatay tuşa basın (Dijital Crown) ve aynı anda hemen üstündeki yuvarlak tuşa (Side Butonu) basın. Ekran görüntüsünün alındığına dair bildirim ekranda görünecektir. Ekranda bildirim aldığınızdan emin olarak ekran görüntüsü alma işini sonlandırabilirsiniz. Aldığınız görüntüler Fotoğraflarım kısmına otomatik eklenecektir. Ama siz iCloud Camera Library kullanmıyorsanız çektiğiniz fotoğraflarınız Camera Roll klasörüne kaydediliyor.

apple-watch-screenshot

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Apple Watch Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” için 5 cevap

 1. Levent Yıkılmaz dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkür ederim.

 2. Araç Muayene Randevu dedi ki:

  ya aman ne kadar basılacak şey varsa bas, genelde hep aynı zaten 😀

 3. nehir dedi ki:

  kullananlar çok güzel diyor almayı düşünüyorum

 4. Apple İpuçları dedi ki:

  Apple ürünleri mükemmel

 5. Caner Eymen dedi ki:

  Değerli paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir