Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Tesettür Modanisa Abiye Elbiseler ile Şık Olun

Kategori: Tavsiyeler | 1 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 97 kere okundu.

Büyük bir gelişme ile tesettürde yapılan tasarımları ile birlikte tanınan Modanisa tesettüre uygun olan bir çok abiye elbiseler tasarlamaktadır. Abiye elbise çeşitlerinden en fazla kullanılanları tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır. Düğün, nişan veya özel bir gecede giyilecek kıyafetlerin seçimini yaparken tesettürlü bayanlar bir çok renkteki elbiselerin arasından çanta, ayakkabı ve eşarplarına uydurmuş oldukları elbiseleri seçebilirler. Peki; arkadaş düğünleri için seçilenler veya kişinin kendi nişanı için seçilen abiye elbise modelleri arasında nasıl farklar gözlenmelidir. Kişinin kendisi için seçmiş olduğu bir nişan veya söz elbisesi daha sonradan veya önceden en yakın arkadaşının düğününde de giyilebilecek gibi seçilebilir mi? seçilen tüm elbiselerin aslında birkaç amaca uygun olarak bayanlar arasında seçildiğini biliyoruz. Bazı bayanlar birkaç değişik yerde ikamet eden arkadaşının düğününde giyebilmek amacı ile bir tek elbise seçerken bazı bayanlar ise bir arkadaşının düğün, nişan, söz ve kına gecesi gibi eğlencelerine birkaç tane birden elbise almayı tercih ederler. bu elbiselerin de her zaman ucuz abiye olmasını da çok fazla elbise almak istedikleri için seçim yaparak almaktadırlar.

Günümüzde modanisa tarafından üretilen elbiseler arasında tesettüre uygun olarak üretilmiş olan tarlatanlı veya tarlatansız olan gece elbiseleri özel günlerde kullanılmak için satın alınmaktadır. fakat bu elbiselerin seçimlerinde tüm bayanların karara varamadıkları bir sistem vardır. Gece elbisesi denildiğinde acaba uzun abiye elbiseler mi kullanılmalıdır. Yoksa normal boyda bir gece elbisesi mi kullanılmalıdır. Bunun seçimini yaparken mutlaka elbisenin yani abiye elbisenin hangi ortamda giyileceği hakkında bilgi edinilmeli ve elbisenin uzun mu yoksa normal boylarda mı olduğu seçimi yapılmalıdır. Kişiye özel tasarımların da yapıldığı bu platformlarda kişiler kendi kafalarındaki modelleri tasarlatarak rahat bir şekilde kendi bedenlerine uygun ve istedikleri tondaki renklerde kullanabilirler. Hatta tesettür modası o kadar ileriki aşamalara taşındı ki, tesettür modasına uygun abiye elbisenin yanında çanta, ayakkabı ve bilumum kıyafet aksesuarları da beraberinde tasarlanıyor diyebiliriz. Özel tasarımlarda bir miktar fiyat yüksek olsa da kişinin tam olarak istediği yapılabilir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir