Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Boyner İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları

Kategori: Eğitim ve Kariyer | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 3.968 kere okundu.

Ülke istihdamına büyük katkı sağlayan ve Türkiye’nin en büyük giyim perakendecilerinden birisi olan Boyner, neredeyse tüm illerimizde hizmet veriyor. Özellikle büyük alışveriş merkezlerinde şubelerini açan Boyner, son yıllardan en çabuk gelişen girişim olarak nitelendiriliyor. Bu kadar fazla şubesi olmasına nazaran, yeni personel ihtiyacı da duyan Boyner, bakalım personellerine ne kadar maaş veriyor ve hangi çalışma şartlarını sunuyor?

Boyner Çalışma Şartları

Boyner firmasında günlük çalışma saati 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Kısacası kanunlara göre haftada 45 saatten fazla çalışamayacağınızı belirtelim. Ayrıca belirlenen bu süre diliminin içerisine, çay ve yemek molalarınız da dahil edilmiştir.

Sabahçı ve akşamcı vardiyalarla personel çalıştıran Boyner, hafta sonları yoğun olduğu için personellerine hafta içleri bir günlük izin hakkı tanıyor. Ayrıca firmada 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduysanız, 14+2 gün yıllık izin hakkınızı da alabiliyorsunuz.

Boyner Maaşları

 Boyner şubelerinde yeni işe başlayan personeller, ilk başlarda asgari ücret almaktadır. Tabii ki bu ücretin artması da, yıllık deneyiminize ve kademenize bağlıdır. Eğer firmada çok uzun zaman çalışırsanız hem kademenizde yükseliş olur, hem de maaşınızda artışlar görünür. Firma, resmi tatiller dışındaki fazla çalışma sürelerine kesinlikle mesai ödemesi yapmıyor. Eğer yoğunluktan dolayı fazla çalışırsanız, denkleştirmeyle hakkınız alabiliyorsunuz.

Son olarak firmanın yemek masraflarını karşıladığını da belirtebiliriz ve maaşınızın yarısı kadar prim alabileceğinizi de söyleyebiliriz. Genel olarak satışlarda destekçi olursanız, maaşınızın yarısı kadar prim alma hakkını elde edebilirsiniz. Kısacası firmada Maaş+Prim+Yemek imkanlarıyla güzel bir ortamda çalışabilirsiniz.

Not: Çalıştığınız Boyner şubesi şehir merkezine uzaksa ve mağaza geç kapanıyorsa, servis imkanından faydalanabiliyorsunuz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.

“Boyner İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları” için 2 cevap

  1. Didem dedi ki:

    Çalışma saatleri olarak en uygun ve maaş açısından en güzel mağaza diyebilirim.
    Ekstra olarak Prim ve Yemeğinde olması insanı cezbetmiyor değil. 🙂 Nede olsa şuan varolan bir çok işte yemek olmadığı için ay sonuna doğru bir hesap yaptığımızda ay sonunda aldığımız maaşın %40’lık bir kısmını aslında yemek yemeye verdiğimizi görüyoruz.

  2. Kamil dedi ki:

    boyner magazalarinda calismayi temenni ederim zira tozu yok topragi yok temiz ve nezih bir ortam.. magaza kapisinda durup musteri beklenilen yer degil icersinde tum urunleri musterilere sunmaya satisa hazir hale getirmek icin surekli hareket edilmesi calisilmasi gereken mekandir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir