Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Game Of Thrones 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 2.008 kere okundu.

Televizyon tarihinin en sevilen dizileri arasında yer alan Game Of Thrones, IMDB’de Breaking Bad’den sonra en iyi dizi olarak görülüyor. George R.R. Martin’in eserinden uyarlanan ABD yapımı televizyon dizisi 2011 yılında çekilmeye başlandı ve sadece ABD’de değil tüm dünyada reyting rekorları kırdı.

Ancak dizinin önceki sezonunun diğerlerinden farklı bir doğrultuda olduğunu söylemek de mümkün. Sezon finalinde birçok karakterin ölümüne şahit olundu. George R.R. Martin bu konuda epey eleştiri aldıysa da kurgunun yeni bir doğrultuya girebilmesi için bunun gereli olduğu söylendi. Game Of Thrones fanatikleri şimdi dizinin 5.sezonunun başlayacağı zamanı bekliyor.

IMDB’de yazılana göre 5.Sezon 12 Nisan 2015 tarihinde başlayacak. Dizinin çekimleri bu sıralar devam ediyor. Birçok kişi 5.sezonun dizinin son sezonu olacağını söylese de bu söylentilerin asılsız olduğunu söylemek gerekir. Yapılan açıklamalar dizinin birkaç sezon daha devam edeceği yönünde. Zira reyting oranlarına bakılınca Game Of Thrones’un popülerliğini kolay kolay kaybetmeyeceğini söylemek zor değil.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Game Of Thrones 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?” için 6 cevap

 1. HD film izle dedi ki:

  Sabırsızlıkla bekliyorum, böyle bir filmin daha uzun yayınlanması lazım.

 2. Karabağlar Klima dedi ki:

  Game Of Thrones bugüne kadar izlemiş olduğum en güzel dizi diyebilirim. Zaten 1 bölümü için harcanan para da 10 milyon dolar civarı varmış. Bu bütçe dizinin ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. 1 sezonu aylarca bekliyoruz ama beklediğimize de değiyor açıkçası.

 3. Gazete ilan dedi ki:

  Son zamanların en çok izlenen ve tercih edilen dizisi haline geldi. Heyecanla izliyoruz.

 4. hd film dedi ki:

  Got izlemeyen arkadaşlar varsa bence kesinlikle izlemeye başlamaları lazım.

 5. film izle dedi ki:

  en heyecanlı sezon bu sezondu

 6. 2017 Film izle dedi ki:

  gelmiş geçmiş en iyi dizi bence. her sezonuyla heyecan veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.