Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Türkiye’nin En Büyük Chat Sitesi

Kategori: Tavsiyeler | 8 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 178 kere okundu.

Türkiye’nin en büyük ve en aktif chat sitesi olma sloganıyla girdiğimiz sektörde uzun zamandır hizmet veriyoruz. Şu ana kadar binlerce bay ve bayan, sempatik.org farkıyla arkadaşlık kurdu. Sizlerde yalnızlıktan sıkıldıysanız ve karşı cinsten birileri ile arkadaşlık kurmaya ihtiyacınız varsa hemen ücretsiz bir şekilde kaydolabilirsiniz.

Sempatik Mobil Sohbet

Sempatik ailesi olarak günümüzün gelişen teknolojisine kayıtsız kalmadık. Bu yüzden iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletleriniz için Sempatik Mobil Chat uygulamasını geliştirdik. Mobil chat uygulamamız ile bilgisayar olmadan, akıllı telefon ve tabletlerinizle sitemize bağlanabilir ve dilediğiniz kişi ile chat yapabilirsiniz. Bununla birlikte olarak web sitemizi de tamamen mobil uyumlu bir hale getirdik. Mobil cihazlarınızdan sempatik.org adresine girerek, diğer chat siteleri ile aramızdaki farkı net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Güvenlik ve Gizlilik

Sempatik.org olarak tüm kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti ediyoruz. Özel bir yazılım ile sohbet odalarındaki görüşmelerinizin tamamı anında veri tabanından silinir. Böylece korsan saldırılar sonucunda özel bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesi imkansızdır. Buna ek olarak ise kişisel bilgileriniz, görüşme kayıtları vb. gibi aklınıza gelebilecek tüm özel bilgileriniz Türkiye’deki kurum ve kuruluşların hiçbirine verilmemektedir. Bu yüzden web sitemizde ya da mobil uygulamamızda gönül rahatlığı ile özel ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sempatik.org internet adresine girmek.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir