Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Nokia Lumia 830 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Kategori: Nasıl Yapılır?,Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 2.954 kere okundu.

Lumia 830 ile ekran görüntüsü almak istiyorsanız yapmanız gereken işlem çok basit ve hızlı olarak yapılabiliyor. Ekran görüntüsü alarak o an gelişen interaktif olayları ölümsüzleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Lumia 830 ekran görüntüsü alabilmek için öncelikle ekran görüntüsü almak istediğiniz sayfayı veya medyayı açın. Bu ekran üzerindeyken telefonun sağında bulunan ses açma düğmesi ile güç düğmesine aynı anda basın ve 1 saniye kadar bekleyin. Ekran görüntüsü almak istiyorsanız bu iki düğmeye aynı anda basmalısınız. Böylelikle ekran görüntünüzü almış olacaksınız.

Lumia 830 ekran görüntüsü aldığınızda bu görüntülere telefonunuzdan fotoğraflarım aracılığı ile ulaşabilir ve aldığınız ekran görüntülerini dilediğinizde kullanabilirsiniz. Almış olduğunuz ekran görüntüleri telefonunuzda siz silene kadar barınabilecektir.

lumia-ekran-goruntusu-alma

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Nokia Lumia 830 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” için 2 cevap

  1. şamil dedi ki:

    Nokya satışları yerlerde, bakalım nokya bu düşüşten paçayı sıyırabilecek mi. Lumia dediler gittik aldık içinde dosya yöneticisi yokmuş aldıktan sonra öğrendim. Telefon elimde öyle kalmıştım.

  2. şafak dedi ki:

    lumianın flaşını nasıl kapatıyoruz bilen varmı acaba bulamadım bir türlü resim print screen dede baya uğraşmıştım bu bilgi iyi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.