Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Velashape 3 İle Vücut Şekillendirme

Kategori: Tavsiyeler | 9 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 91 kere okundu.

Velashape 3 teknolojisi, özellikle bayanların bölgesel yağlanma ve yağların neden olduğu vücut deformasyonuna karşı etkili olan son teknolojiyle üretilmiş bir cihazdır. Genel olarak cihaz tanımı etkin vücut şekillendirme olarak bilinmektedir. Özellikle, selülit ve ilerleyen yaşlarda görülen bölgesel yağlanma problemlerine başarılı şekilde çözüm olan bu cihaz, herhangi bir cerrahi müdahale yapılmadan uygulandığı için acısız ve ağrısız şekilde hizmet sunmaktadır. Velashape 3 teknolojisi, hormonal bozukluklardan, ilerleyen yaşlardan ya da vücut hatlarında bulunan farklı sebeplerle ortaya çıkan tüm şekil ve yağlanma durumlarına müdahale edebilmektedir.

Velashape 3 Teknolojisi Çalışma Prensibi

RF ışınları ile kızıl ötesi frekansları kullanarak, çalışma prensibini ortaya koyan velashape 3 teknolojisi, yağ dokusu üzerinde etkili olan ışınlar sayesinde inatçı yağ tabakasının yok edilmesini sağlamaktadır. Diğer cihazlardan farklı olarak sadece yağ dokusu üzerinde değil, aynı zamanda vakumlama şeklinde çalışan cihazla kan dolaşımı artırılarak vücut üzerinde deformasyon da giderilmektedir. Masaj şeklinde yapılan vakumlama yöntemi, vücuda özellikle yağ tabakasına belli derecede ısı göndererek, cilt dokusundaki kollajen miktarının da artmasını sağlamaktadır. Böylece, deforme olan doku kendini yenileyecek ve kısa sürede yağ tabakası gözle görülür bir incelme gösterecektir.

Velashape 3 Teknolojisinin Avantajları

* Velashape 3 teknolojisi cerrahi bir müdahale gerektirmeden, vücuttaki bölgesel yağlanmaları yok ederek, daha sağlıklı ve sıkı bir vücuda sahip olunmasına yardımcı olur.
*Sadece yağ dokusu üzerinde değil, selülit gibi yağ tabakası sonrasında oluşan düzensiz deri tabakasının da yok edilmesini sağlar.
*Cerrahi bir müdahale gerektirmediği için vücut ya da cilt üzerinde herhangi bir iz ya da kesi durumu söz konusu olmaz.
*Kişinin yağ dokusuna ve cilt durumuna göre yaklaşık olarak 3 seans sonrasında gözle görülür bir sıkılaşma olmaktadır.
*Diyet ve diğer sporlarla yok edilemeyen bölgesel yağların başarılı şekilde yok edilmesini sağlamaktadır. Bu açıdan, cihaz bir zayıflama aracı olarak düşünülmemelidir.
*Cihaz bir masaj etkisi göstererek, vücutta kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Uygulama sonrasında da herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez.

Velashape 3 teknolojisi ve diğer tüm yenilikçi ürünlerimiz için www.quartzclinique.com sitesi ziyaret edilebilir, detaylı bilgi için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir