Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Constantine 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 3.189 kere okundu.

Constantine, en çok sevilen ve izlenilen fantastik diziler arasında yer alıyor. Hellblazer çizgi romanının TV’ye aktarılmış hâli olan Constantine dizisi Amerika’da olduğu gibi dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgi görd. Türkiye’de de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizi, internet üzerinden en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

Dizinin ana karakteri John Constantine, dünyada yaşayan karanlık canlılara karşı savaşan bir kahramandır. Onların dilinden anlayan ve onlarla iletişime geçme yeteneğine sahip olan constantine, dünyayı bu karanlık canlılardan korumak için mücadele etmektedir. İlginç ve sürükleyici kurgusuyla milyonları ekran başına kilitleyen dizinin 2.sezonunun ne zaman yayınlanacağı da büyük bir tartışma konusu.

Constantine’in 13 bölümlük ilk sezonunun “Waiting for the Man” isimli sezon finali 13 Şubat 2015 tarihinde yayınlandı. Ancak ne yazık ki bu dizinin son bölümü oldu. Constantine dizisinin mâliyeti oldukça yüksek, bu yüzden 2.sezon için onay alamamış olmaları büyük bir ihtimâl. Ancak dizinin 2.sezon çekimlerine başlanacağı da söylentiler arasında.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir