Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıyla Ekstra Masraflardan Kurtulun!

Kategori: Tavsiyeler | 3 hafta önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 53 kere okundu.

Tamamlayıcı sağlık sigortası Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunan sağlık kuruluşlarından sağlık hizmeti almanız durumunda SGK tarafından karşılanmayan yahut limitleri aşan masrafların karşılanmasını sağlıyor. Dolayısıyla istisnasız herkes için son derece önemli sigorta ürünlerinden biri olduğu aşikar. Özellikle teminatları aşan sağlık masrafları söz konusu olduğunda bu sigortanın devreye girmesi çok ciddi masraflardan kurtulmanızı sağlıyor.

Hastalanmanız ya da kaza geçirmeniz durumunda  sağlık hizmeti alma noktasında bütçe ile ilgili herhangi bir endişe yaşamıyor olmanın çok daha stressiz bir şekilde bu süreci atlatmanızı sağlar. Bu açıdan da çok büyük bir önem taşıyan tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili hem fiyatları hem de teminatların merak edildiğini belirtebiliriz. Teminatlar genellikle ayakta tedavi ve yatarak tedavi olmak üzere 2 farklı kategoride değerlendiriliyor. Sigorta yaptırmak isteyenlerin talep etmesi durumunda her iki teminat da sigorta poliçesine dahil edilebiliyor.

Bu arada Generali Sigorta’nın  tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili son derece esnek bir prosedür izlediğini söyleyebiliriz. Bu sigortadan faydalanmak isteyenler kendi poliçelerinin istedikleri gibi şekillenmesini sağlayabiliyor. Sadece yatarak tedavi masraflarının karşılanmasının mümkün olabileceği gibi hem yatarak hem de ayakta tedavi masraflarının teminatlar dahilinde olması seçeneği de bulunuyor.

Bir anlamda poliçenin kapsamının  ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenebildiğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte fiyatların gayet makul seviyede seyretmesi de çok sayıda kişinin tercihini bu sigorta firmasından yana kullanmasını beraberinde getiriyor. Bununla birlikte talep edilmesi durumunda check-up hizmeti de sigorta poliçesine dahil edilebiliyor. Her türlü hastalıkta erken tanı çok büyük bir önem taşıdığı için sigorta yaptıranların büyük bir bölümü check-up teminatının da kapsam dahiline alınmasını tercih ediyor.

Konuya dair daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.generali.com.tr/tamamlayici-saglik-sigortasi linkine hemen tıklayabilir. Bu sitede sadece fiyatları hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayan bilgiler yok. Aynı zamanda bu sigortanın neden herkes için çok büyük bir önem taşıdığını daha detaylı bir şekilde anlamanızı sağlayacak olan içerikler de bulanıyor. Bu arada Generali Sigorta taksitle ödeme imkanı da tanıyor. Dolayısıyla bütçe noktasında sıkıntı yaşayanlar taksitli ödeme seçeneğinden faydalanarak tamamlayıcı sağlık sigortası işlemlerinin kısa sürede  yapılmasını sağlayabiliyor.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir