Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Çağrı Şahin İle Sosyal Medya Sohbetleri

Kategori: Tavsiyeler | 3 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 63 kere okundu.

Sosyal medya platformları içerisinde her telden insanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bulduğunuz her verimli paylaşımcı, size yeni renkler ve bilgiler katabilir. Bu nedenle sosyal medyanın doğru düzeylerde kullanılması büyük faydaları da beraberinde getirmektedir. Instagram sosyal medya için adı yamana atılamayacak kadar büyük bir platform. Bu büyük platformda son günlerde adından bir hayli fazla bahsettiren Çağrı Şahin, sizler için bizlerle ilginç bir sohbet gerçekleştirdi.

15 yaşında olmasına rağmen çok büyük kitlelere hitap ediyor olması nedeniyle büyük ilgi toplayan Şahin, hemen her konuda paylaşımlar yapmaktadır. Asıl ve ana hobisi gezmek üzerine olduğu için kendisi gezi planları neticesinde gittiği alanlarda çektiği fotoğrafları ve videoları paylaşmaktadır. Bu paylaşımlar zamanla tahmin ettiğinden çok daha büyük bir ilgiye maruz kalmıştır. Bu süreçten sonra ünlü olduğunu hisseden Çağrı, birçok farklı rengi kendi hesabına ekledi ve Türkiye’nin en büyük ve yararlı fenomenlerinden biri oldu. Kendisi coğrafya, otomobil, ekstrem spor, gezi, turizm ve sanat dallarında aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır.

Çok küçük ama bir o kadar da yetenekli dediğinizi duyar gibiyim. Sabırsız Çağrı Şahin fanları için çok da uzatmadan sosyal medyayı çekip çevirdiğimiz bu sohbetin detaylarına geçelim.

Merhaba Çağrı Bey, sosyal medyayı herkesten daha iyi tanıyorsunuz. Bu derin Dünya hakkında bu kadar fazla bilgiye sahip olmak size neler katıyor? Varsa eksi yönleri nelerdir?

Merhaba, sosyal medya hakkında uzman olduğumu belirten ifadeler birçok farklı yayım kuruluşunda paylaşıldı ancak başarımı uzmanlık seviyesinde görmüyorum. Bu nedenle çok da farklı şeyler bildiğimi söyleyemem. Birkaç farklı detayı standart kullanıcılardan daha iyi bilmek inanın yaşantınız üzerinde herhangi bir etkiye yol açmıyor. Bu ayrıntıları bilmenin ayrıca eksi bir yanı da yok.

Çağrı Bey, sosyal medyayı eğlenmek için kullandığınız oluyor mu? Genelde yaptığınız paylaşımlar ağır ve düşündürücü potansiyelde oluyor. Bu bir kaide mi?

Kullanmaz olur muyum? Ülke ve Dünya gündemini oradan takip ettiğim gibi yenilikçi güldüren etkinlikleri de kaçırmamaya çalışıyorum. Ben tek düze yaşayan birisi değilim. Her şeyi yerli yerinde yapmayı ve yapanları severim. Elbette gülmek için düşüp canını yakan insanları arayıp bulmuyorum ama genellikle yabancı dilde yapılan şakaları paylaşan sayfaları takip ediyorum.

Hikayeleriniz çok büyük ilgi topluyor. Birçok hayranınız gibi bizlerde bir konuyu merak ediyoruz. Instagram için ekstra bir düzenleyici program kullanıyor musunuz?

Buna şimdilik “hayır” cevabını vermem daha doğru olur sanıyorum. Şimdilerde birkaç farklı paylaşım formatı üzerinde çalıştığım için her ana her şey değişebilir. Değiştiği takdirde paylaşımlarıma ekleyerek takipçilerime bilgi verebilirim. An itibariyle Instagram üzerinden gelen stok efekt ve yaptırımları kullanıyorum. Bunun bugüne kadar bir zararını görmedim.

Fan sayfalarınız da en az sizin kadar popüler olmuş durumda. Kendileri ile görüşüyor musunuz? İletişim düzeyiniz ne kadar?

Beni ve yaptığım işi kendime kanıtlamama yardımcı olan o çok değerli insanlara “emekleri” dolayısıyla çok ama çok teşekkür ederim. Yaptığım paylaşımları ve yayım organlarını takip ederek, hakkımda çok farklı detayları barındıran paylaşımlar yapıyorlar. Elbette birkaç tanesiyle iletişim halindeyiz. Genelde paylaşımları bana gösterip öylece paylaşmayı tercih ediyorlar. İleride buluşma fikrimiz de var.

Instagram takipçi kitlenizin yaş aralığı diğer fenomenlere göre çok daha yüksek. Bunun sebebi nedir? Artı ve eksi yönlerinden bahseder misiniz?

Paylaştığım şeyler ciddi ve ilgiyi hak eden şeyler. Bu çok iyi bir duygu çünkü kendi yaş grubumun üstünde bir hitap gücüm var. Hiçbir eksi yanını da şimdiye kadar görmedim.

Kaynak: http://cagrisahin.com/biyografi

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir