Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Sıradışı Evlilik Teklifi Fikirleri ve Önerileri

Kategori: Aşk ve İlişkiler | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.592 kere okundu.

Eşiniz olmaya aday olan sevgilinize evlilik teklifi edeceğiniz o büyük gün yaklaşıyor ve siz bunu nasıl yapacağınızı, heyecanınızı nasıl azaltacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızda size bu konuda çok iyi destek bulabileceğiniz bilgileri okuyabilirsiniz. Edeceğiniz evlilik teklifi asla unutmayacağı bir şekilde yaparak ve dillere destan misali bunu ona yaşatarak gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle mum ışığında bir yemekte bunu yapmak gayet ideal olabilir. Bunu dışarıda veya eviniz de kendi ellerinizle hazırlayarak gerçekleştirerek, geceye damganızı vurabilirsiniz. Yemek esnasında açık renkli bir içeceği kadehe doldurduğunuz da ve içerisine yüzüğü koyduğunuzda bunu görmesi gerekmektedir. Bir diğer unutulmaz evlilik teklifi olabilecek durum, elleri görülmekte olan bir fotoğrafına fotoğrafçılarda yüzük ekletebilirsiniz. Sonrasında bu fotoğrafı ona çeşitli bir iltifat ile vererek görmesini sağlayabilirsiniz.

Bir başka yol ise bilindiği üzere kadınların oyuncak ayı sevgileri aşikar. Aldığınız bir ayının boynuna yüzüğünüzü bağlayıp ona vererek, hoş bir unutulmaz evlenmek teklifi yapabilirsiniz. Bir diğer evlilik teklifi yolu, yeşilliklerin içinde bir piknik esnasında, önceden ağaç dallarına astığınız hediye paketlerini açmasını ve en sonunda, yüzüğü içerisinde barındıran paketi açmasını isteyin. Bütçe itibari ile sıkıntınız yok ise bir diğer evlenme teklifi de bir tatil planlayabilir ve tatil esnasında evlenme teklifinizi eşinize yapabilirsiniz. Buda unutulmaz bir evlilik teklifi niteliğinde, akından çıkmayacak bir evlilik teklifi yolu olacaktır, buna emin olabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Sıradışı Evlilik Teklifi Fikirleri ve Önerileri” için 3 cevap

  1. Aksiyon filmleri dedi ki:

    Bence en iyi evlilik teklifi hiç beklemediği ve çok mutlu olduğu bir anda hemen yapılan tekliftir 🙂

  2. herbalife dedi ki:

    Bütün Mesele İnsanı seven kişilerden geçiyor Seni sevmiyorsa ne yapsan nafile 🙂

  3. Alev dedi ki:

    Bence de evlilik teklifi hiç beklenmedik anda yapılmalı bu sayede daha da heyecanlı olur 🙂 Beklenmedik anlarda olan evlilik teklifi gerçi her an red edilme durumu da var ama heyecanı da orda saklı bence 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.