Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Kasko Sigortası Yaptırmadan Önce Fiyatları Karşılaştırın!

Kategori: Tavsiyeler | 3 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 154 kere okundu.

Herhangi bir kaza durumunda araç sahiplerinin masraflarını karşılayan ve son derece önemli bir sigorta türü olan kasko sigortası isteğe bağlı olarak yapılıyor. Trafik sigortası gibi yasalar kapsamında yaptırılması zorunlu olan bir sigorta ürünü değildir. Ancak  kaza durumunda devreye girerek araç sahiplerini çok ciddi masraflardan kurtarıyor olması nedeniyle kasko sigortasının  araç sahipleri için büyük öneminin olduğu da belirtilmelidir.

Kasko sigortası yaptırmadan önce mutlaka fiyat kıyaslaması yapmanız gerekiyor. Sigorta firmaları birbirinden farklı fiyat teklifinde bulunabilir. Siz de kasko sorgularken bu fiyat tekliflerini ve aynı zamanda teminatları kıyaslamak isteyebilirsiniz.  İşte bu noktada size büyük bir kolaylık sağlayan sigortam.net internet sitesine tıklamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu siteye tıklamanız durumunda  çok sayıda farklı sigorta firmasının fiyat teklifi  tarafınıza sunuluyor ve böylelikle hem teminatları hem de sunulan fiyatları birbirleri ile kıyaslayarak değerlendirme imkanınız oluyor.  Dolayısıyla  daha düşük bir bütçeyle  kasko sigortası yaptırma şansınız oluyor.

Sadece TC kimlik numaranızı ve araç plakasını ilgili alana yazmanız durumunda fiyat teklifleri zaten tarafınıza ulaşıyor.  Bununla birlikte internet üzerinden online olarak birkaç dakika içerisinde sigorta poliçenizin hazırlanmasını sağlayabiliyorsunuz.  Dolayısıyla kasko sigortası işlemleri için günlerce zaman harcamanıza, yorulmanıza ve gereksiz bir zaman kaybı yaşamanıza hiç gerek kalmıyor. Henüz plakası alınmamış olan sıfır araçlar için de fiyat teklifi alma şansınız bulunuyor.

Evden çıkmadan sigorta poliçesini kolaylıkla almak için  yüzlerce kişinin rotasını bu adrese çevirdiğini belirtebiliriz.  Böylelikle internete özel indirimlerden faydalanma şansını çok sayıda kişi kaçırmıyor. Fiyat tekliflerini ve teminatları  görerek değerlendirmek için uzun uğraşlar vermenize de gerek kalmıyor.  Bundan böyle kasko sigortası için olası en düşük bütçeyi ayırmanın  formülünü siz de biliyorsunuz.

Herhangi bir kaza durumunda kendi masraflarınızın karşılanması için kasko sigortası yaptırırken trafik sigortası yaptırmayı da ihmal etmemelisiniz.  Bu sitede, kanunlar kapsamında zorunlu olarak yaptırılması gereken trafik sigortası ile ilgili fiyat teklifi alma şansınız mevcut. Aynı zamanda tamamlayıcı sağlık sigortası gibi farklı sigorta ürünleri için de kolaylıkla fiyat teklifi alabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir