Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Ucuz Anneler Günü Hediyeleri

Kategori: Tavsiyeler | 8 ay önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 122 kere okundu.

  Anneler günü Mayıs ayının ikinci haftasında tüm dünyaca kutlanılarak annelere ne kadar özel oldukları, iyi ki var oldukları anlatılıyor. İlk defa anne olacaklara, yeni annelere, çocukları boyunu aşmış annelere, torunlarının sayısını bilemeyen annelere ve öz anneniz kadar sevdiğiniz manevi annelere… Başta kendi anneniz olmak üzere anne statüsündeki tüm kadınların gününü kutlarsınız.
Tabi kendi anneniz başkadır. Diğer annelere nazaran kendi annenize sevginizi daha çok göstermek istersiniz, daha çok sarılırsınız. Çünkü tüm ömrünüz boyunca sizin bütün derdinizi tasanızı dinleyen, dinleyecek olan; mutluluğunuzu sizinle paylaşan ve paylaşacak olan kişidir.

Annenizin gününü kutlarken hediyeler alır, ona güzel jestler yaparsınız. Bu belki annenizin çok sevdiği bir yemek hazırlamak da olabilir, ona resim yapmak da ya da el emeğinizle hazırladığınız bir hediye de… Önemli nokta, annenize olan sevginizi hissettirecek içten bir gülümsemeye sahip olmanızdır ki anneniz onu ne kadar sevdiğinizi zaten biliyor. Sadece bazı şeyleri pekiştirmenin güzelliğini bilerek bu günü güzel, sevgi dolu şekilde değerlendirmeliyiz…

Anneler günü hediyeleri dediğiniz için hediyenin normalde olan fiyatının çok daha arttığını düşünebilirsiniz çünkü konsept hediyeler… Ki hediye önerilerinde bulunurken her bütçeye uygun hediyelere yer vermeye gayret gösteriyoruz, kaldı ki hediyerengi ürünlerinin hemen hemen hepsi her bütçeye uygun hediyeler. Tabi bireysel olarak kimin bütçesi ne kadar bilemeyiz bu yüzden böyle bir başlıkta ucuz anneler günü hediyeleri neler olabilir inceleyelim diye düşündük.

Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli Ürünler

  Ucuz etin yahnisinin başına gelenleri bilirsiniz… Ucuz anneler günü hediyeleri dediğimizde de ilk oluşan algının bu olduğundan eminiz; ucuzsa kalitesizdir. Hayır, eğer o fiyata olması imkânsız bir alternatif daha ucuz ve dayanıksız malzemeyle yapılmışsa kalitesizdir. Biz, kaliteli malzemelerden üretilen manevi değeri yüksek hediyelerden bahsediyoruz.
Örneğin annenize biblo almak istiyorsunuz ve bütçeniz kısıtlı. Anneler günü hediyeleri olarak değerlendirebileceğiniz 9.90 TL’den başlayan fiyatlarla harika biblolar bulmanız mümkün. Aynı şekilde kahve/zamak setleri arasından da gayet uygun fiyatlı ve kaliteli tasarımlar bulabilirsiniz. Çeşitli kutular ve ahşap ürünler arasında da benzer şekilde çok özel anneler günü hediyeleri sizleri bekliyor!

Ucuz, Kişiye Özel Tasarımlar

Kişiye özel tasarım hediyelerin hep uçuk fiyatlarda olduğu söylenip bahane olarak maliyet, işçilik sunulur. Tabi ki işçiliğin çok büyük önemi var ancak 5.90 TL gibi fiyatlardan başlayan kişiye özel isim yazılı hediyelere ulaşabilirsiniz…

Küçük ve Ucuz Hediyelerden Bir Kutu!

 Annenize bu hediyelerden hangisini alacağınıza karar veremiyorsanız en ideal seçenek, küçük ve ucuz hediyeleri bir araya getireceğiniz harika bir kutu hazırlamak olabilir. Örneğin, küçük bir biblo, isim yazılı kalem / kupa / ayna, nostaljik bir hediye, pratik gereçlerden alternatifler ve dilediğiniz bir çok hediyeyi bir araya getirip harika bir uyum yakalayabilir anneler günü hediyeleri işini bütçenizi zorlamadan halledebilirsiniz…

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir