Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi

Kategori: Tavsiyeler | 1 sene önce Mehmet tarafından yazılmıştır.Ayrıca 282 kere okundu.

Günümüzde yüz gerdirme işlemleri son yıllarda artmış durumdadır. Birçok kişi yüzündeki kırışıklıkları yok edebilmek için yüz gerdirme işlemlerini tercih etmektedir. Bu işlemlerin önceleri cerrahi işlem gerektirmesinden ötürü çoğu kişi işlem yaptırmamaktaydı.

Operasyonların sağlıklı ortamlarda yapılması, uzman tarafından gerçekleştirilmesi, operasyon sonrası ağrıların oluşması ve enfeksiyon riski gibi durumları ortadan kaldıran bir çözüme ihtiyaç duyulmaktaydı. Son zamanlarda ameliyatsız yüz germe işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlem herhangi bir cerrahi operasyon gerektirmemekte ve meydana gelen sarkmalar ile kırışıklıkları gidermektedir.

Ameliyatsız Yüz Gerdirme İşleminin Yararları

Bu yöntemler doğru gerçekleştirildiğinde ameliyat kadar net ve kesin sonuçlar alınabilmektedir. En iyi dermatolog Ataköy merkezinde dermatoloji uzmanı olan Hande Ulusal tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ameliyatsız yüz germe Ataköy merkezinde yapılmaktadır. Bu yöntemin en avantajlı kısmı kişi aynı gün işlerine geri dönebilmekte ve gündelik hayatını sürdürmektedir. Aynı zamanda da ameliyatta oluşacak riskler ortadan kaldırılmakta ve yan etki yaratmamaktadır. Ameliyat ile uygulanan genel anesteziye de bu işlem ile gerek duyulmamaktadır. Ayrıca sadece yüz gerdirme işlemi değil, dolgu işlemleri ile lazer işlemleri de yapılmaktadır.

Ameliyatsız Yüz Gerdirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız yüz gerdirme işlemi farklı uygulamalarla gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemde 5 farklı yüz gerdirme işlemi bulunmaktadır. Bu işlemler PRP, asit aşı, mezolit, omon DNA ve hyaluranik yöntemleridir. Prp işlemi ile kişinin kendi kanından mineral alınmakta ve cilt dokularına enjekte edilmektedir.

Mezolit de cilde gereken vitaminlerin enjekte edilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Fiyatlar için de net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü işlem sırasında hastanın ne kadar enjekte edilecek malzemeye ihtiyaç duyacağı bilinmemektedir. Dolayısıyla enjekte edilen miktara göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

İşlem gayet basit olmakta ve kişi aynı gün kendi işlerine geri dönebilmektedir. Bu yönü ile oldukça avantajlıdır. Herhangi bir yan etkisinin bulunmaması sayesinde de oldukça güvenilir bir uygulama olmaktadır. Uygulama hakkında bilgi almak isteyenler web sitesinden uygulamaları araştırabilmektedir. handeulusal.com internet sitesinden bilgi ve destek alabilmek mümkündür.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir