Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Koçtaş İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları

Kategori: Eğitim ve Kariyer | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 2.278 kere okundu.

Büyük yapı marketlerinden birisi olan Koçtaş, evlerimiz için mutlaka en az bir defa uğradığımız firmalardan birisidir. Evi için yapı konusunda sıkıntı yaşayan insanlarımız, dev firma olan Koçtaş firmasına gelirler ve gerek hizmet gerekse de kalite konusunda son derece memnun olurlar. Bu memnuniyet nedeniyle kısa sürede ülke genelinde şubelerini genişletmeyi başaran Koçtaş, yeni şubelerine yeni personeller arıyor diyebiliriz. Peki Koçtaş firması, personellerine ne gibi çalışma şartları sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Koçtaş Çalışma Şartları

Koçtaş firmasında günlük çalışma süresi 8,5 saat olarak belirlenmiştir ve bu sürenin 1 saatlik kısmı yemek ve çay molaları için ayrı tutulmuştur. Ayrıca personellerine haftada bir gün izin veren firma, bünyesindeki personellerden 1 yıllık çalışma süresini dolduranlara da yıllık izin hakkı tanıyor.

Vardiyalı bir sistemle çalışılan firmada gündüz vardiyasına gelen personeller kendi imkanlarıyla evlerine dönmektedir. Gece vardiyasına gelen personeller için ise servis vardır. Ayrıca firmada çalıştığınız sürece, sizin için her ay 100 TL birikim yapılır ve bu birikimin adı İşçi Fonu olarak değerlendirilir. Bu ücreti, işi bıraktığınız zaman topluca alabiliyorsunuz. Ayrıca kimlik kartınıza yılda bir sefer 150 TL ücret yüklenmektedir.

Koçtaş Maaşları

Koçtaş firmasında işe başlayan yeni personeller asgari ücretten %20 daha fazla maaş almaktadır. Ayrıca diğer fırsatlara baktığımızda da sizin çalışma haritanıza Maaş+İşçi Fonu+Prim+Yemek+Akşam Servisi gibi seçenekler çıkıyor. Eğer fırsatı bol bir iş istiyorsanız, kesinlikle Koçtaş firması size göre diyebiliriz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.