Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Fi Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Kategori: Sinema / TV | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 4.658 kere okundu.

İnternet üzerinden bölümlerini yayınlamakta olan Fi dizisi, Türk filmlerine konusu ile yeni bir boyut getirmesi ile dikkat çekmektedir. İzleyenlerini başladığı ilk bölümden gerek şoka sokarak gerekse rahatlatarak muhteşem bir senaryoyu aktarmaya devam etmektedir.

İlk sezonu ile büyük bir başarıya imza atan Fi, birçok kitleden izleyicileri etkisi altına almıştır. Özellikle sezon sonuna doğru yayınlanan bölümleri ile izleyicilerini büyük bir çıkmaza sokmuştur. Daha sonra muhteşem bir sezon finali ile sevenlerini merak içerisinde geride bırakmıştır.

Fi Dizisinde Birinci Sezonda Neler Yaşandı?

Duru, Can Manay ve Deniz arasında geçen olay örgüsünü aktaran Fi, ilk sezonunda izleyicilerin ilgisini bu olaylar ile çekmeyi başardı. Üçlü arasında fırtınalı geçen bir ilişkiyi aktaran Fi dizisinde birinci sezonda en çok Duru ile Deniz arasında yaşanılanlar konuşuldu. Duru’nun son olarak verdiği Deniz’den hiçbir şey saklamama kararı sezon sonlarına doğru daha ciddi bir hal aldı. Fakat en başından saklanan tüm sırlar bu ikili arasında uçurumların oluşmasına neden oldu.

Can Manay ve Duru arasında geçenleri öğrenen Deniz sessizliğini bozmaya başladı. Bu yüzden Duru ile arasındaki ilişki yavaşça nefrete dönüşmeye başladı. İşte bu durum Can Manay için avantaj sağlamaya başladı. Çünkü Can bu konuda Deniz’e çektiği her rest ile Duru’ya bir kademe daha da yaklaşmayı başardı. Can ve Duru arasında oluşan bu ilişki daha da tehlikeli bir seyir izlemeye başladı.

Fi Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Geliyor?

Muhteşem bir sezon finali ile izleyicileri merak içerisinde bırakan dizinin ikinci sezonunun ne zaman başlayacağı konusu yine merak edilmekte. Bu durum ile alakalı dizinin Instagram sayfasından yapılan bir açıklama ile Eylül ayında yeni sezonun başlayacağı ipuçları verildi. Resmi bir açıklama olmasa da Fi dizisi ikinci sezon başlangıç tarihi olarak Eylül ayının son günleri gösterilmektedir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Fi Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Başlayacak?” için 2 cevap

  1. Kubilay Can dedi ki:

    Kitabını okudum. dizinin bir kaç bölümünü izledim. İzleyicilerine sözüm yok ama dizi ile kitap arasında çok fark var. Filmler kitapların yerini tutamaz mottosuna inananlardanım.

  2. Tuz lamba dedi ki:

    Türkiye’de yapılmış nadir kaliteli bir diziydi, anlatılmak istenen mesaj çok güzel veriliyordu. 1 sezon olması gerçekten çok üzücü. 2. sezonunu bekliyorum ama ümitsizim. Keşke dizi bitmeseydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.