Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Tango Hesabı Nasıl Silinir?

Kategori: Teknoloji | 2 sene önce Ersin tarafından yazılmıştır.Ayrıca 66 kere okundu.

Günümüzün en popüler konuşma ve mesajlaşma uygulaması sanıyorum Tango’dur. Sadece Türkiye değil, dünyaya hitap eden bir uygulama olan Tango, üyelik bazlı çalışan bir chat programıdır.

Tango uygulamasını bende kullandım ve işin açıkçası sizler gibi memnun kalmadım. Çünkü ne kadar gelişmiş bir uygulama gibi görünse de benim için hiç başarılı değil. Günümüzdeki rakiplerinin gerisinde kaldığı kesin bir durum. Benim için bombanın pimini çeken son durum ise benden habersiz uygulamanın arkadaş listeme izinsiz mesaj göndermesi oldu. Haliyle hesabımı silmek istedim fakat bir türlü başaramadım. Fakat en sonunda çözüm yolunu buldum.

Benim gibi üye olduktan sonra üyeliğini sildirmek isteyen kişiler, aşağıda verecek olduğum aşamaları tek tek yaparsa üyeliği silinecek ve Tango uygulamasından sorunsuz olarak ömür boyu kurtulacaktır.

Başlayalım…

İlk olarak Tango’nun hesap sildirmek için vermiş olduğu formu BURAYA TIKLAYARAK dolduruyoruz. Bu form üzerinde bizimle alakalı çeşitli bilgileri istemektedir. Vereceğimiz bilgiler özel olmamakla birlikte, üyelik esnasında verdiğimiz bilgilerin aynısıdır. Teyit amaçlı isteniyor işin açıkçası.

Form üzerinde ad-soyad, telefon numarası, e-mail gibi alanları ilk üye olurken yaptığınız gibi girerseniz ve “Reason For Deletion” bölümüne “Did Not Work” yazarsanız üyeliğinizin iptali başlamış olur. “Did Not Work” Türkçe anlamı ile “İşime Yaramadı” demektir. Başka bir bölümü doldurmanız gerekmiyor. Belirttiğim şekliyle doldurup “Gönder” derseniz işleminiz tamamdır.

Formu doldurduk fakat hesabım kapanmadı?

Formu dolduran kişilerin hesabının kapatılması kimi zaman 48 saat kimi zaman 72 saati bulabiliyor. Zaten formu doldurduktan sonra takip etmenize bile gerek yok. Mutlaka silinecektir.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.

“Tango Hesabı Nasıl Silinir?” için 5 cevap

 1. Note 3 Lollipop Güncellemesi dedi ki:

  Tango zaten neden çıktı niye yaptılar hiç anlam veremediğim bir uygulama olmuştu. Yanlışlıkla açılan hesapların silinmesi için açıklayıcı bir makale olmuş ellerinize sağlık.

 2. Benten Oyunları dedi ki:

  harika güzel bir paylaşım elinize sağlık. sitenizi sürekli takip ediyorum. yazılarınız ve anlatımlarınız çok güzel.

 3. Malatya Haber dedi ki:

  teşekkür ederim sonunda başarabildim 🙂 sayenizde

 4. Almanya sohbet dedi ki:

  benimd evardı durduk yere tl yiyodu. kökünden sildim. ama hesap bana ayit deyildi

 5. Ertan dedi ki:

  Neden siliyorsunuz güzelim tangoyu 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir