Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Popeyes İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları

Kategori: Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 958 kere okundu.

Yabancı sermayesiyle ülkemizde mükemmel bir hizmet vermeyi başaran Popeyes, hem kendi özel şubelerini açmış, hem de alışveriş merkezlerinde yer edinmeyi de başarmıştır. Kısa sürede yabancı sermayeyle ülke istihdamına da yararı dokunan Popeyes, hala çalışmalarına devam ederek şubelerini genişletmeye çalışıyor. Buna nazaran yeni şubelerine de yeni personeller arayan Popeyes, bakalım personellerini hangi şartlarla çalıştırıyor ve ne kadar maaş veriyor?

Popeyes Çalışma Şartları

Popeyes firmasındaki günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu sürece gün içerisinde vereceğiniz çay ve yemek molaları da dahil edilmiştir. Firma, personellerine haftada bir gün izin vermekle beraber, yıllık iznini hak eden personellerine de 14+2 gün yıllık izin hakkını tanıyor. Son olarak firmanın haftalık değişen vardiya sistemiyle çalıştığını belirtebiliriz.

Popeyes Maaşları

Popeyes firmasında maaşlar, rütbelere göre değişiklik göstermektedir. Peki nedir bu rütbeler?

Ekip Üyeliği: Firmada ilk işe başladığınızda ekip üyesi olarak başlarsınız. Ekip üyeleri, asgari ücretten %10 daha fazla ücret alabilmektedir.

Servis Uzmanlığı(Expert): Firmada 3 ay boyunca sabit olarak çalışırsanız, servis uzmanlığı sınavına girersiniz. Bu sınavda, yapılan yiyeceklerin nasıl yapıldığını ve gramajların nasıl ayarlanması gerektiğini size soracaklardır. Eğer 100 sorudan 80 net bırakabilirseniz servis uzmanı olabilir, maaşınızı %5 arttırabilirsiniz.

Supervisor Rütbesi: Firmada 6 aylık çalışma sürenizi doldurursanız Supervisor rütbesine ulaşmak için sınava girebilirsiniz. Supervisor olursanız işiniz sadece restoranı ve çalışanları denetlemek olacaktır. Bunun dışında maaşınızda da %25 oranında artış olur.

Vardiya Müdürlüğü: Firmada 1 yıl boyunca eksiksiz çalıştıktan sonra vardiya müdürü olmak için sınava girebilir, kazandıktan sonra firmanın vardiya saatlerini ayarlayabilirsiniz. Maaşınız %80 oranında artacaktır.

Popeyes firmasına iş başvurusunda bulunabilmek için öncelikle Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Öğrenci Belgesi, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı, İkametgah Kağıdı ve 4 adet vesikalık resim barındırmalısınız. Bu evrakları yanınıza alarak başvurunuzu yapabilir, işinize başlayabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir