Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Teknosa’dan Ucuza Telefon Nasıl Alınır?

Kategori: Hayattan,Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 776 kere okundu.

Her geçen gün teknolojinin çok daha fazla gelişmesi sonucunda piyasaya pek çok akıllı telefon sürülmüştür. Artık o kadar çok mobil cihaz üretilmiştir ki hem bizler hem de teknoloji mağazaları bu gelişmeleri takip etmekte zorlanmaktayız. Ancak her ne kadar piyasada çok fazla akıllı telefon olsa da bütçemize en uygun ancak aynı zamanda da güzel bir telefon alabilmeniz için bu yazı ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

teknosa-gece-indirimi-750x379

Yeni bir telefon almak isteyen kişiler genellikle güvenlik kaygısı dolayısıyla büyük teknoloji mağazalarını tercih etmektedirler. Bu tarz mağazalara daha çok yeni çıkan cihazları görmek, özelliklerini incelemek için gideriz. Bu yazımızda sizlere teknoloji mağazası denince akla ilk gelen mağazalardan olan Teknosa’dan nasıl daha uygun bir fiyata akıllı telefon alacağınızı anlatmak istiyoruz. Öncelikle her türlü indirimden ve kampanyadan haberdar olmak istiyorsanız Teknosa’yı tüm sosyal medya hesaplarından takip etmenizde büyük bir yarar vardır.

Teknolojisi çok iyi bir şekilde takip eden ve müşterilerine her zaman çok daha iyi ürünleri daha ucuz bir fiyata sağlamak amacında olan Teknosa’dan indirimli ve kampanyalı alışveriş yapmak istiyorsanız kredi kartına ihtiyacınız vardır. Daha sonra Teknosa mağazasının internet sitesi olan www.teknosa.com adresine girip hızlı bir şekilde üyelik oluşturuyorsunuz. Sonrasında ise almak istediğiniz ürünü internet sitesinden seçip sipariş veriyorsunuz ve bu ürünü size en yakın Teknosa mağazasına giderek teslim alıyorsunuz. Bu işlem sonucunda ortalama 50 TL kadar bir kar elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda bu alışveriş sonucunda kazanacağınız hediye çekini bir sonraki alışverişinizde kullanıp çok daha fazla tasarruf yapabilir ve ürünlerinizi çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

teknosa-magazadan-teslim-150-tl-indirim-750x379

Bunu nasıl yapabilirim diye soruyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederim.

Öncelikle almak istediğiniz ürünü görmek istiyorsanız size en yakın ya da istediğiniz herhangi bir Teknosa mağazasına giderek ürünü görebilir ve karar verebilirsiniz. Daha sonra karar verdiğiniz bu ürünü internet üzerinden kredi kartınız yardımıyla sipariş vermelisiniz. Ancak burada kredi kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişinizin kargo bölümünde ürünü mağazadan almak istediğinize dair olan kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Sonrasında size gönderilecek olan teslim mesajı ile gelen sipariş numarası yardımı ile ilgili mağazaya giderek ürününüzü teslim alabilirsiniz. Burada alacağınız ürünün hediye çekinin olup olmadığına dikkat edin. Eğer yoksa diğer büyük teknoloji marketleri deneyebilirsiniz.

Bu yöntem ile siz de gereksiz yere bir cihaza fazla para vermekten kurtulabilir ve her ne kadar çok fazla bir miktar görünmese de fazladan bu parayı ödemeyerek siz de kar edebilirsiniz. Eğer siz de ufak bir miktar olsa bile teknolojik aletler için fazladan bir para vermek istemiyorsanız bu yöntemi gönül rahatlığı ile deneyebilir ve kendinizi ödeyeceğiniz daha az bir miktarla mutlu edebilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Teknosa’dan Ucuza Telefon Nasıl Alınır?” için 2 cevap

  1. Oyun Haberleri dedi ki:

    Teknosada ucuz telefon demek, diğer firmalarda normal fiyat demek 🙂

  2. hasan dedi ki:

    Teknosadan ucuz telefon alınabiliyomuymuş 😀 Sırf başlık için bile merak edip geliyor insan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir