Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Ankagross Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kategori: Hayattan | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 2.231 kere okundu.

Altunbilek ailesi tarafından yıllar önce faaliyete sokulan ve günümüzde hala faaliyet içerisinde olan Ankagross Market, Türkiye genelinde bulunan marketler zinciridir. Bünyesinde tüm ürünleri barındıran ve zaman zaman ‘’Çok al az öde’’ adı altında kampanyalar oluşturan Ankagross Marketler, en çok tercih edilen firmalardan birisidir. Özellikle markete giderek alışveriş yapmak isteyen insanlarımız, kimi zaman marketi kapalı bulabiliyorlar. Bu durumu yaşamamak için de Ankagross Market şubelerinin, saat kaçta kapandığını ve saat kaçta açıldığını bilmemiz gerekiyor. Peki bakalım Ankagross Market şubeleri saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor?

Ankagross Market Çalışma Saatleri

Çayyolu ve Eryaman gibi yerlerde özellikle birçok şubesi bulunan Ankagross Market’in çalışma saatlerine baktığımız zaman, market şubelerinin sabah saat 09:00’da faaliyete başladığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra marketler zincirinin akşam kapanış saati de 21:00 olarak belirlenmiştir. Kısacası Ankagross Market şubeleri, gün içerisinde 12 saat boyunca halka hizmet vermektedir.

Ankagross Sabah Saat Kaçta Açılıyor?

Ankagross Market şubeleri, sabah saat 09:00’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Ankagross Akşam Saat Kaçta Kapanıyor?

Sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlayan Ankagross Market şubeleri, günde 12 saat hizmet vermektedir. Marketin akşam kapanış saati 21:00 olarak belirlenmiştir.

Ankagross Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu?

Ankagross Market şubeleri, yalnızca hafta içi günleri açık değildir. Marketin şubelerine Cumartesi ve Pazar günleri de aynı saatlerde gidip alışveriş yapabilirsiniz.

Ankagross Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı?

Ankagross Market şubeleri Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayram günlerinde kapalıdır. Bunun yanı sıra 23 Nisan, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde, Ankagross mağazaları açıktır.

Yukarıdaki bilgilere dayanarak, marketin açılış ve kapanış saatlerine dikkat ederek, şubelere uğrayıp alışverişinizi yapabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir