Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

BİM Maaşları, Çalışma Şartları ve İş Başvurusu

Kategori: Hayattan | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.071 kere okundu.

Ülkemizde son zamanlarda şubelerini genişleten ve piyasaya en uygun fiyattan ürünlerini satan BİM, büyük bir market zinciri haline geldi. Perakende zinciri olan BİM, yeni şubelerini açmasıyla beraber hem part time, hem de normal personel arayışı içerisine girdi. Peki Bim firması, personellerine ne gibi şartlar sağlıyor ve ne kadar maaş ödüyor?

 

BİM Çalışma Şartları

BİM firmasında günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde verilecek olan çay ve yemek molaları bu sürece dahil edilirken, personele haftada bir gün izin hakkı tanınmaktadır. Ayrıca 1 yıllık çalışma süresini dolduran tüm personeller, 14+2 gün yıllık izin haklarını talep edebilirler. Son olarak belirtelim ki, mağazada resmi tatiller dışında fazla çalışırsanız herhangi bir mesai ödemesi alamazsınız. Fakat mağaza yoğunluğundan dolayı fazla çalışmanız gerekirse de, firma mutlaka size denkleştirme yapacaktır.

BİM Maaşları

BİM firmasının çalışma şartlarıyla maaşlarını denkleştirdiğimiz zaman, maaşların gerçekten de çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Mağazada çalışan Mağaza Sorumlusu 2.250 – 2.750 TL arasında maaş almaktadır. Mağaza Sorumlusu Yardımcıları ise 2.000 – 2.500 TL arasında maaş alırken, normal personeller ise 1.700 – 1.900 TL arasında maaş almaktadır.

BİM İş Başvurusu

BİM firmasına iş başvurusunda bulunmak için, size yakın bir şubeye giderek mağaza sorumlusu ile konuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş ilanlarına bakabilir, diğer kariyer sitelerine de göz gezdirebilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir