Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Gimsa Çalışma Saatleri – Mesai Saatleri – Açılış, Kapanış Saati

Kategori: Hayattan | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 4.513 kere okundu.

Ankara’da yerini alan ve Ankara’nın Batıkent, Fatih, Sincan ve Elvankent ilçelerinde bulunan Gimsa, büyük bir marketler zinciridir. Vatandaşların alışveriş konusunda daima ilk tercihi olan Gimsa, şubelerini daha da genişletmek ve Ankara’da daha fazla büyüyebilmek adına elinden gelenin fazlasını yapıyor. Haliyle vatandaşların ilk tercihi olan Gimsa’nın açılış ve kapanış saatleri de merak ediliyor. Peki bakalım Gimsa, saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor?

Gimsa Çalışma Saatleri

Gimsa Marketler, tüm şubeleriyle beraber haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Sabah saat 10:00’da açılan Gimsa, akşam saat 21:45’te kapanmaktadır.

Gimsa Saat Kaçta Açılıyor?

Haftanın 7 günü hizmet veren Gimsa, her sabah saat 10:00’da açılmaktadır.

Gimsa Saat Kaçta Kapanıyor?

Gimsa akşam saat 21:45’te kapanmaktadır.

Gimsa Hafta Sonu Açık Mı?

Gimsa, sadece hafta içi günlerinde değil hafta sonları da açıktır. Gimsa Marketler zinciri, haftanın 7 günü halka hizmet vermektedir.

Gimsa Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu?

Gimsa, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır ve çalışmamaktadır. Bunun dışında 1 Ocak, 30 Ağustos, 29 Ekim, 15 Temmuz, 1 Mayıs ve diğer resmi tatil günlerinde, Gimsa market aynı açılış ve kapanış saatiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara merkezli olarak kurulan ve şubelerini arttırmaya devam eden Gimsa, yukarıdaki bilgilerde yazıldığı gibi hizmet vermektedir. Bilgileri dikkate alarak, şubelere uğrayarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir