Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Instagram’da Takip Ettiklerim Kendiliğinden Artıyor, Ne Yapmalıyım?

Kategori: Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 1.670 kere okundu.

Günümüz sosyal medya platformları arasında en popüler olan ve pek çok kişinin ilgisini çeken Instagram, sosyal medya kullanmayan kişilerin bile ilgisini çekmektedir. Kullanıcılar, Instagram sayesinde kendi çekmiş oldukları fotoğrafları takipçileri, arkadaşları ile anlık olarak paylaşmakta ve onlardan beğeniler ve yorumlar almaktadırlar. Ancak Instagram’da bazı çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Bunlardan birisi ise takip ettiğiniz kişi sayısının kendiliğinden artması olabilir. Instagram hesabınızda kendiliğinden takip edilen hesaplar olabilir, bunun sebebi olarak sizin tarafınızdan izin verilen bir uygulama buna sebep olarak gösterilmiştir. Bunlar Instagram takipçi artırma, fal bak ve profilime kim baktı gibi uygulamalar olabilmektedir. Durduk yere sizin hiçbir etkiniz olmadan takip ettiğiniz sayfa sayısı otomatik bir şekilde artıp sizi şaşırtabilir, bunun da elbette ki çözümü vardır.

Instagram’da izin verdiğiniz uygulamaları kapamak için öncelikle uygulamaya giriş yapın ve sonrasında https://instagram.com/accounts/manage_access bu adrese gidin. Burada karşınıza izin vermiş olduğunuz uygulamalar çıkacaktır. Bu uygulamalarda Erişimi İptal Et seçeneği bulunuyordur. Buna tıklayarak uygulamanın hesabınıza olan erişimini ortadan kaldırabilirsiniz.Ayrıca şifrenizi değiştirmenizi de önermekteyiz. Bu adımları eksiksiz bir şekilde uygulayarak profilinizde, hesabınızda durduk yere takip ettiğiniz kişi, sayfa sayısının artışının önüne geçebilirsiniz. Böylelikle izniniz dahilinde olmadan hiçbir takip edilen sayfa sayısı olmayacak ve haberiniz olmadan hiçbir hesabı takip etmiş olmayacaksınız. Hesabınızda yetki sahibi olan, izin sahibi olan uygulamaların izinlerini ortadan kaldırmanız yüksek ihtimalle sorunu ortadan kaldıracaktır.

Ayrıca Google Chrome’da adres çubuğuna chrome://extensions/ yazın ve yüklü eklentileri kontrol edip, güvenmediğiniz eklentileri tek tıkla kaldırın.

KAYNAK

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Instagram’da Takip Ettiklerim Kendiliğinden Artıyor, Ne Yapmalıyım?” için 5 cevap

 1. Çankaya Teknik Servis dedi ki:

  Teşekkürler İşime Yaradı

 2. Ankara Tabela dedi ki:

  geçenlerde benimde başıma geldi ancak rusyadan bir güzellik merkezini takip ediyormuşum ve ondan sonra ne olduysa oldu bi baktım hep ben takip etmişim ama sonradan çözdüm olayı ve bu yöntemle halletim teşekkürler

 3. instagram takipçi hilesi dedi ki:

  Yazınıza tamamen katılıyorum instagram takipçi hilesi kullanan bu sistemler yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı saçma sapan instagram’da takip etmek istediğim bir sürü hesabı gördüm.

 4. Hacı Mehmet Güngör dedi ki:

  Aylardır uğraşıyorum çözüm buldum teşekkürler

 5. UYDU SERVİSİ ANKARA dedi ki:

  böyle şeylere çok dikkat etmek lazım mesela bir video izlemek için tıklıyorsunuz bir sürü yere aktarıyor ve yetmiyor evet hayır soruları soruyor bu video izlemek için mecbur evete basmanız gerekiyor basıyorsunuz ve hesap yönetimizi ele geçiriyor bunlara dikkat etmekte fayda var paylaşım için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir