Bazen gözlerle ifade edilemez duygular..O zaman kalemin gücü başlar..

Android’de Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

Kategori: Teknoloji | Mehmet tarafından yazılmıştır. Ayrıca 883 kere okundu.

Akıllı telefonlarda bazı durumla silinmesi gereken bazı verileri olabilmektedir ancak bunu uyguladığımızda da daha sonrasında bir pişmanlık yaşayabilmekteyiz. Silinmemesini, sildikten sonra istediğimiz durumlarda devreye teknolojinin ileri seviyede gelişmesi ile silinenleri geri getirmemizi sağlayacak imkanları da bizlere sunmaktadır. Android’de silmiş olduğumuz mesajları geri getirebilmek için birkaç programdan birini kullanarak yapabilmeniz mümkündür. Şu programlardan herhangi bir tanesini bilgisayarınıza yükleyerek işleme başlayabilirsiniz. Android Data Recovery, Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery gibi programlardan birisini yüklemeniz yeterlidir. Sonrasında cihazınızdan USB hata ayıklama modunu aktif hale getirin. Sonrasında ise telefonunuzu USB yolu ile bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarınızda açık olan programdan Scan tuşuna basarak tarama işleminin sona ermesi ile dosyalar menüsü yazan kısımdan SMS ve Messages‘a tıklayın.

Sonrasında ise istemiş olduğunuz verileri seçerek Recovery tuşuna basın. SMS’leri bu adımları izleyerek geri getirebilir ve böylelikle silinen önemli, elinizde bulunması gereken Mesajları tekrar edinebilirsiniz. Büyük oranda mesajları geri getirmenizi sağlayan bu yol ile Android cihazınızda silinen mesajları tekrardan edinebilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu işlem yukarıda belirttiğimiz programlardan birisi ve uygulanması gereken adımların doğru ve eksiksiz olarak uygulanması ile gayet mümkündür. Sildiğiniz mesajlara ulaşmak için sizde hemen yukarıdaki adımları deneyerek bunu görebilir, mesajlarınızı geri getirebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile gelişen imkanlar bakalım bize ilerleyen günlerde daha nasıl kolaylıklar ve yenilikler sunacak?

Kaynak: Android’de Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

26 yaşındayım. 2011 yılında kurduğum geyik.com.tr adresinin kurucusu ve yazarıyım. Ayrıca reklamcılık ile ilgili sağlam birikime sahibim.
EtiCanlar:

“Android’de Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?” için 4 cevap

 1. Ankara Nakliyat dedi ki:

  Teşekkürler Hocam . Yeni Sürümlerde İşe Yarıyor Eski Sürümleri Bilmiyorum .

 2. Torrent Film indir, Torrent Dizi indir dedi ki:

  Hocam eyvallah. işime yaradı eskiden bayağı uğraşıyoduk şimdi bu sistemle daha kolay.

 3. araç takip sistemi dedi ki:

  allah razı olsun güzel yazı olmuş.

 4. van haber dedi ki:

  Teşekkurler uzun suredir bu konu aklimdaydi faydali bir makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir